Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátlót ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátlót ki szedi? Mennyibe kerül, és mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos lányom, és irattam fel fogamzásgátlót mert már nem szopizik. De viszont én félek hogy nem biztonságos, mert eddig is tabletta mellett is megszakitással védekeztünk, mert én félek. Van bennem egy félelem, mert van rá példa hogy tabi mellett lett a baba. Első babánkat terveztük, de a következővel szeretnénk várni pár évet. Tapasztalatok ezzel a tabival szemben?
2012. máj. 8. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

én szedtem 9 hónapig kb., nem volt vele gondom, azon kívül, hogy teljesen elment a kedvem a szextől....


most van 1teljes+2hét gyógyszerem... :S és nem volt olcsó :S ha ezt szeded, eladnám!

2012. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Van eladó 3 havi symiciám, babaprojekt miatt már nem szedem. 4000ft. Ha érdekel: blanka.illes@gmail.com


Ez egy nagyon jó fogamzásgátló, nem volt semmi negatív hatása rám, kevesebb,fájdalommentesebb mensesem lett, szexuális vágyam ugyanaz maradt.

Városi legenda, hogy tabletta mellett teherbe lehet esni.Ez akkor fordulhat elő, ha több, mint 12 órás késéssel veszed be, de legtöbbször 2-3 szemet is ki kell hagyni, hogy terhes legyél. Fölösleges a megszakításos védekezés!!!


Egy nőgyógyász mellett dolgozó orvostanhallgató

2012. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Már eladtam a symiciát.
2012. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!