Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora esélyem van terhességr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esélyem van terhességre menstruáció után 1 nappal megszakításos védekezéssel?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat, köszi!
2012. máj. 4. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Van rá esélyed, ha 28 naposak a ciklusaid.

Mondjuk 1-5. napig menzeszelsz, 7. napon szexeltek, 14. napon van peteérésed. Akkor a 9-19 napjaidon vagy a legtermékenyebb.

És hát a kis fickók simán elélgedélnek benned 3-4 napig...


Tehát igen, van rá esély, nem is kicsi!

2012. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a kicsik az életben nem éldegélnek el benne 3-4 napig ;)

nekik k*rvamegterhelő az a környezet az ellentétes kémhatás miatt


ha nincs mibe megkapaszkodni, akkor felszívódnak, de persze az esély megvan

2012. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De igen, éldegélnek. Olvasgass csak kicsit utána. Különben a hüvely savas kémhatása pont hogy jó nekik.. ;)
2012. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mindig pontos a menszeszem de multhonapban aprilis 16 korul vartam es 22-en jott meg amugy 6 napos volt a menszesz es utana a 7. napon fekudtem le a parommal. igy mekkora az eselye? olvastam h menstuáció után 1 nappal 1.5% az esely ez menynire realis? hisz peteereskor is 50% az esely.!
2012. máj. 4. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:

"olvastam h menstuáció után 1 nappal 1.5% az esely "


Es ha pont abba az a.5%-ba esel, akkor mindegy, hogy mennyi volt az esely, nemde? A lenyeg hogy igen, lehetseges, tanulj a hibadbol es majd legkozelebb alkalmazzatok valami hatekonyabb vedekezesi modot.

2012. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
en ezt ertem es jogos! viszont en ugy erzem nem lehetek terhes nincs meg bennem az a noi megerzes ami azt sugallana' h igen.
2012. máj. 4. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Rövidebb ciklusú nőknek (24-25) kifejezetten ajánlják a menses végi , pont utána együttlétet a teherbeeséshez. Ez egyéntől függ és azt is figyelni kell mennyire stabil a ciklus.
2012. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem mindig pontosan jon meg max 1-2 kesessel. es altalaban 5-6 napos! mint irtam multhonapban kesett 16.-ára vártam de csak 22-én jott meg!
2012. máj. 5. 16:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de mi az a pontos ? (menses első naptól következő menses első napig: 21, 28, 35 ?)

Mert mindegyik normál, ha önmagához +/- 2 napnál többet nem mozog.

Viszont a legvalószínűbb peteérős napjuk a : 7., 14.,21. lesz.

2012. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!