Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindegyik fogamzásgátló jót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik fogamzásgátló jót tesz a pattanásos bőrnek? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Diane 35. Én is azt szedek, még csak 3 levéllel szedtem be, de már tök tiszta a bőröm...
2008. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én egyböl kérdeznék de feles uj kérdést! Lyndynette? az mien a börre? :)
2008. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én Lindynette 20-at szedek, most kezdtem a 4. levelet. Nekem szebb lett tőle a bőröm.

A Diane 35-öt szokták felírni ha ilyen problémád van, mert az kifelyezetten erre is nagyon jó. Hátránya viszont, hogy csak pár évig (2-3) lehet szedni, mert magas a hormontartalma, utána váltani kell és almúlik a hatás. Én a helyedben valami alacsonyabb homontartalmút próbálnék, hátha az is jó, ha nem jó, jöhet a Diane!

2008. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Diane hosszutávon nem szedhetö mert szarrá megy az ember szervezete.. Ugye tudod h nem is fogamzásgátlo ,az csak a melléhatása.. Ja és rengeteg forumon megtalálod h egyeseknél iszonyu hajhullást idézett elö hosszutávu szedése után.és a böröd is csak addig lesz tiszta amég szeded,utána kezdödik ujra
2008. ápr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Meliane-t szedek ami alacsonyabb hormontartalmú és szerintem csak a magasabb h.tartalmúak jók. Nekem legalábbis nem segített. A betegtájékoztató azt írja, hogy a magas h.tartalmúaknak lehetnek ien hatásai, és elképzelhető h a Meliane-nak is vannak....:P
2008. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!