Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A levél végétől számítva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A levél végétől számítva kihagytam a 3. szemet, amit nem tudtam 12 órán belül pótolni. Közben voltam a barátommal, szex után láttam, h elfelejtettem. Lehet baj? Többi lent!

Figyelt kérdés
2,5 éve szedem kb. a gyógyszert, csak most fordult elő...ez szombaton történt, hétfőn elmentem a sürgősségi nőgyógyászatra, hogy ők mit javasolnak,persze a tájékoztatót elolvastam. azt mondták tartsak szünetet,nem lehet baj, 99%-ra....de mégis félek:S volt vkinek hasonló esete??
2012. ápr. 24. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem ne tarts szünetet
2012. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

már tegnap be kellett volna vennem akkor...

így mondták,h a végén voltam,tehát az utolsó szemekről van szó,és már elég régóta szedem.azt tanácsolta,h ezzel ne zavarjam be,hanem köv. hónapban kiegészítő védekezés....csak nem lesz baj :S

2012. ápr. 24. 21:41
 3/5 A kérdező kommentje:
persze amint észrevettem bevettem, és az utolsót is időben
2012. ápr. 24. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond! Velem is történt hasonló (utolsó 2 tabit nem vettem be) bemásolom, mit írt az orvos: "Kedves Kérdező,

Az Ön által leírtak megfelelnek annak, amit a lányok a leggyakrabban alkalmaznak a vérzés előbbre hozására. Tehát mondjuk ha valaki 2-3 nappal korábbra szeretné hozni a vérzését, akkor 2-3 nappal előbb abbahagyja a szedést. Az Ön esetében ez véletlenül alakult így. A 7 napos szünet után elkezdi szedni az új levelet, a védettsége ugyanúgy meglesz, mintha 21 napig szedte volna a bogyót.

A 7 napos szünetben azért kicsi a valószínűsége a teherbeesésnek, mert a gyógyszermegvonás miatt menses jelentkezik, és ilyenkor nem tud egy esetlegesen megtermékenyült petesejt beágyazódni."

2012. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még tegnap megjött, a várt időben :) köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 27. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!