Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikum képződik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikum képződik a szervezetbe, az gátolja fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Van ilyen joghurt gombánk és ezt írják róla:

"A gomba antibiotikumot képez a szervezetben, és ez által meggyógyítja a gyulladásokat."

Akkor ez most hat a fogamzásgátlóra?


2012. ápr. 22. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy, ez csak marketing fogás. Mindenféle hülyeséget összehordanak. Pl szerinted a mosószeres "aktív oxigén" vagy miaszösz mi? Semmi, csak jól hangzó badarság. Rákereshetsz a neten, hogy van-e valami tudományos alapja, de nem hinném.
2012. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
áhá. :) értem, azért mégis megfordult a fejemben, hogy vajon necces-e. Viszont a gombáról annyit, hogy ez tibeti joghurt gomba, és alapja az bizony lehet, hogy van...
2012. ápr. 22. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:

jó, de nekik az az érdekük, hogy azt a gombát eladják, szóval bármit hajlandóak lesznek mondani, ami jól hangzik szerintük

szerintem még ha kamcsatkai száraz virágpor gomba lenne is, a gyomorsavat akkor se szeretné :P mindegy, én ilyet akkor hiszek el, ha látok rá valami tudományos bizonyítékot, addig meg lehet, hogy van valami jó hatása, de egyáltalán nem feltétlen az, amit mondanak

de megkérdezheted az eladót, de szerintem 99%, hogy azt mondja, hogy hát ez olyan antibiotikum, ami nincs rossz hatással a foggátlóra

2012. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2012. ápr. 22. 19:53
 5/5 outtatime válasza:

Nos, az egy gomba, tele mindenféle mikro- és makroelemmel, vitaminnal, fehérjével, enzimekkel, zsírsavakkal stb.

Tutira használni fog, mert szebb lesz a hajad, a bőröd, esetleg ha volt valamilyen enyhe nyomelemhiányod megoldhatja azt is, még az is lehet egy halom esszenciális aminosavat is kapsz vele, tehát feltétlenül javít valamelyest a szervezeteden. Viszont antibiotikumot maximum petricsészében termel, ha egyáltalán. Azokat talán nem élesztők termelik, hanem penészgombák, ez utóbbi nem biztos.

2014. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!