Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 éves fiu vagyok barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiu vagyok barátnőm 16 éves 2 hónapja szedi a simicia tabletát bevete az utolsó tabletát és úgy kelle volna neki megjönie az utolsó tableta után 1 napal szeretkeztünk?

Figyelt kérdés
és szeretkezés előtt betettem neki gumi nélkül ojan 3centi ment be és utána rögtön vettem fel gumit és megtörtént aminek megkelet megnéztem a gumit utána nem volt lyukas sem pénteken kellet volna megjönnie neki és még masem jött meg neki aztmongya hogy kicsit fel is van fázva nagyon parázok segitsetek legyetek szivesek hogy ilyenkor mivan?
2012. ápr. 15. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
A tabletta a 7 napos szünetben is védelmet nyújt :)
2012. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A tabletta mentes hét 2-3-4. napján szokott általában megjönni...Miért ne olvassátok el azt a nyomorult betegtájékoztatót?! 1. voltam...Szívesen.
2012. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mert ezt a tabletát az orvosa a menstruálciós görcsei miatt irta fel neki mert nagyon görcsölt mindig amikor megvolt neki tehát a terhesség az teljesen kizárt ? és akkor miért nek jön meg még a felfázás miatt?
2012. ápr. 15. 10:10
 4/10 anonim ***** válasza:
függetlenül attol hogy miért irta fel a doki még elolvashatnátok!!! meg mi ez a beteszem kiveszem gumit huzok? akkor minek rakod be előtte?
2012. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 csaszi ***** válasza:
Ilyen szar időjárás közepette én is mindig kések :(
2012. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én akartam gumi nélkül azért raktam be csak barátnőm szolt hogy gumival csinájjuk mert fél még és most mán 2 napja csúszik a menstruálciója kezdek én is parázni meg ő is a terhesség szerinted kizárt?
2012. ápr. 15. 10:20
 7/10 A kérdező kommentje:
nem lehet akkor terhes ? segitsetek legyetek szivesek?
2012. ápr. 15. 10:35
 8/10 anonim ***** válasza:
ha így történ ahogy irtad nem lehet terhes az elvonsos vérzés az utolsó tabbletta után 5-6 nappal jelentkezik.. a felfázás befolyásolhatja a dolgokat... amennyiben jövöhét keddig nem jön meg neki menjen el dokihoz
2012. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
okés köszönöm a válaszokat
2012. ápr. 15. 10:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz baj. Viszont ha a doki a görcsei miatt írta fel a tablettát, akkor lehet nem lesz elég erös a fogamzás megakadályozásához

Mindenképp tájékoztassa majd a legközelebbi vizsgálatkor, hogy már él nemi életet

Így ha szükséges, váltani tud a megfelelö tabira.

2012. ápr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!