Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Mercilon tabletta hány nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Mercilon tabletta hány nap után nyujt védelmet?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez a Mercilon tabi ez fogamzás gátló? Bár mindegy is. Minden fogamzásgátló egy hónap után hat, vagyis miután elkezdted szedni a második levél bogyót.Ha ez valami kúp vagy ilyesmi, akkor bele van írva a "használati útmutatóba" hogy mikortól hat. De nem értem hogy mért nem olvassátok el ezeket a használati utasításokat. Minden gyógyszer dobozába van egy kis papír. Azon rajta vannak a mellékhatások, hogy mikortól hat a gyógyszer... stb.
2008. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
nem hiszem el h nincs benne a tájékoztatóban
2008. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mensid első napján kezdted, akkor már az első szemtől véd! Ha a 2.-5.napon, akkor 7 napig más módszerrel is védekezni kell! Ha későbbi napon kezdted el, akkor kell kivárni az 1 hónapot!
2008. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan nincs ráirva...csak az ha késöbb kezdem akkor 7napot várni kell...de énis ugy tudom h az elsö bogyo után..köszi
2008. ápr. 17. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ha nincs külön ráírva, akkor az első szemtől véd!
2008. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a doktornő mondta,hogy az első naptól véd (persze azt mondta,hogy a menstruációm első napján kezdjem).
2008. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!