Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj ha a fogamzásgátlót nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a fogamzásgátlót nem a menstruáciom 1. hanem a 2. napján veszem be?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem baj, de nézd meg a tájékoztatón, h így mennyi idő mulva vagy védett. Ez változik a gyógyszereknél.
2008. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen esetben az első levél során végig kiegészítő védekezést kell alkalmazni a szex során!
2008. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
uhh:S tegnap este jött meg és hát akkor már nemtudtam bevenni szal marad a ma este. biztos h 1 egész levél beszédésig kell még mással is védekezni?:S
2008. ápr. 16. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:
olvasd el a betegtájékoztatót, tuti le van írva benne minden, ha nincs meg neten is tuti megtalálod
2008. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azért védekeznék máshogy is azalatt az egy hónap alatt! Annyit már szerintem ki lehet bírni, mert fő a biztonság!
2008. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy egyesek miért rémisztgetik a fiatalokat, akik most kezdtek el tablettát szedni! Azon tabletták kora már lejárt, amelyek csak 1 hónap után adnak védettséget!!!


A kérdésre válaszolva: mivel nem az első napon kezdted a szedést, hanem a 2. napon, így 7 napig kell kiegészítő védekezést alkalmaznotok! Nézd meg a betegtákoztatóban, biztos le van írva "ha az előző hónapban nem szedett fogamzásgátló készítményt" címszó alatt! És megnyugodthatsz, azért írják le, mert így van!

2008. ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,megnyugodtam!
2008. ápr. 17. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!