Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrűt használók....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrűt használók. Nektek is több a folyásotok mióta ezt használjátok?

Figyelt kérdés
Egy éve használom ezt a fogamzásgátló eszközt és sokkal több folyásom van, mint azelőtt. Igazából nekem mindig sok volt, voltam többször vele dokinál, tenyésztést is csináltak, sose volt semmi bajom, teljesen egészséges vagyok "ott lenn", csak ilyen típus vagyok. Mióta viszont ezt használom a régebbinél is több van. Szerintetek ki kéne vizsgáltatnom, vagy ez a gyűrűtől van csak, hormonnal kapcsolatos dolog? Amúgy más kellemetlenségem nincs, sem fájdalom, se viszkető, égő érzés, nincs bűz, szóval semmi rendellenesség, csak a mennyiséggel kapcsolatban.
2012. ápr. 4. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz
2012. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én fél éve használom és azóta 3szor volt hüvelygombám.

orvoshoz fordultam és akkor mondta, hogy ezeket elősegíti. (a folyást is.) de ha csináltak tenyésztést is akkor ne aggódj szerintem

2012. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
csak a gond van ezekkel a sz.rokkal.....
2012. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta nem csináltak tenyésztést mióta használom, az még előtte volt mert akkor is sok volt a folyásom igazából. Amúgy nem gondolom hogy csak a baj lenne vele, én nagyon szeretem, hogy nem kell pl. hasmenésre, hányásra meg a bevétel időpontjára figyelni. Megszüntek a menstruációs panaszaim, elmúltk a pattanásaim, nem híztam egy dekát sem. Bevált minden szempontból, csak a folyásra voltam kíváncsi. Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 5. 01:09
 5/6 anonim ***** válasza:
azért a folyás se egy egészséges dolog.. ha gombásodásod lesz, vagy vmi, akkor az a fertőzés rámehet a méhedre is, és meddőséget is okozhat..
2012. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a hüvelygomba következményeivel, köszi... :)
2012. ápr. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!