Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A következő menstruáciom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A következő menstruáciom kezdetétől szedhetem a Yadine tabletát ha e hónapban bevettem sürgőségi tabletátt de csak feleslegesen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy feleslegesen vetted-e be, a lényeg, hogy bevetted. Szerintem az orvossal, aki felírta a Yadine-t konzultálj, de valószínűleg azt fogja mondani, hogy várj még, hogy kiderüljön nagyon bezavart-e az eseményutáni, mert van akinél gyógyszerrel helyre kell rakni az ilyen után a ciklust, rendszertelen ciklussal meg nem szabad foggátlót kezdeni.
2012. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez történt meg. Nekem a dokim azt javasolta hogy ha a következő menstruációm normálisan megjön akkor kezdjem le szedni. (Amugy a legtöbb fogamzásgátló tabletta betegtájékoztatójában benne van, hogy csak akkor kezdd el szedni ha nem használtál más hormontartalmú készítményt az előző hónapban.) Szóval várj a következő menzeszedig!
2012. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az egészet érdemes nagyon jól meggondolni. Sok nőnek azért nem jön össze a baba, mert fog.gátlót szedett. :( 2 napja mesélte az egyik, hogy 18 és 26 éves kora között szedte, és most 34 évesen még nincs gyermeke. Sajnos mások is ilyenről számoltak be, én nem bírtam a gyógyszert, így nem szedtem soha, most már örülök ennek :).
2012. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kolibri71 válasza:
Mi az hogy feleslegesen? Csak úgy bevettél eget, mert miért ne?
2012. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kolibri71 válasza:
A sok nőnek azért nem jött össze a baba nem, igaz, mert éppen ellenkezőleg, rendben tartja a menstruációt. Akinek pl 35-40 naponta vagy ritkábban jön meg, tablettát írnak fel, és nagy eséllyel teherbe is esik a szedést követő rövid időn belül.
2012. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kimaradt egyhavi Yadine-om, mivel leálltam a tabival végleg! Érintetlen, 2014.03-ig szavatos. Szegedi vagyok!


írj, ha érdekel!

2012. ápr. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kolibri71:


Nem... Azért vettem be mert a párommal védekezés nélkül szeretkeztünk, ő nem ment el bennem de féltem hogy még is teherbe eshetek.Azért írtam hogy feleslegesen vettem be mert miután bevettem nem jött meg a vérzésem.

2012. ápr. 10. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!