Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A marvelon fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A marvelon fogamzásgátlót mindegxy hogy reggel szedem be rendszeresen vagy este?

Figyelt kérdés
én reggel szedem anyum ish reggelente szedte ez nem baj ugye?másfél honapja szedem belém ment a barátom..mennyi esélyem van arra hogy terhes leszek?
2008. ápr. 15. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne izgulj biztos nem vagy terhes, erre találták ki a tabit, hogy ne legyél terhes. Én is reggelente szedem a tabit, mondjuk nem ezt, de szerintem nem számít, a lényeg hogy rendszeresen szedd és kb ugyanabban az időben, persze 1-2 óra eltérés nem számít.
2008. ápr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy reggel vagy este szeded. A lényeg az, hogy mindig ugyanabban az időpontban. Vannak akik azt mondják, hogy este jobb, de ez csak megszokás kérdése. Ha reggel veszed be ugyanúgy hatni fog. Nyugi, nem lehetsz terhes. Ha mensid első napján kezdted el szedni, akkor már az első szemtől véd, ha a 2-5. napon, akkor is 7 nap után védett vagy!
2008. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!