Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5. napja szedtem az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5. napja szedtem az első levélből a fogamzás gátlót, de a párommal szeretkeztünk, védekezés nélkül. Nem élvezett belém. Hány százalék esély van rá hogy ennyitől teherbe essek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 11:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát így már teljesen más a dolog, hogy nem menzesz alatt kezdted el szedni!

Így az első levél végéig nem is lett volna védettséged.


Elég nagy eséllyel pályázol egy kisbabára, gratulálok!

2012. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja és a 7. gyógyszeres védettség rád nem vonatkozik egy cseppet sem.
2012. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam azt,hogy kétségbe vagyok esve,hogy esetleg babám lesz.ez egy kérdés volt.és megszakítás volt,írtam az elején,hogy nem élvezett belém.
2012. márc. 19. 15:02
 14/17 anonim ***** válasza:
Drágám, ugyanúgy teherbe eshetsz akkor is, ha nem élvez beléd.
2012. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, figyelmetlen voltam, látom, tényleg írtad a kérdésben. Így csökken az esély, de még így is több a kelleténél. De azt azért ne mondd, hogy nem esnél kétségbe, ha becsúszna a baba, nyilván nem azért kezdtél gyógyszert szedni, hogy rögtön az első héten ez történjen... Ha meg tényleg nem akkora gond az esetleges baba, akkor nem kell gyógyszerezni, elég simán a megszakítás vagy a spermicides hüvelydolgok vagy a hőmérőzés, kicsit költségkímélőbb és 'természetesebb'.
2012. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan tervezünk még most babát,de ha jönne akkor jönne,tisztességesen nevelnénk.igen,tudom,hogy akkor is teherbe eshetek az előváladékban lévő spermiumok miatt ,ezért tettem fel a kérdést.
2012. márc. 20. 07:40
 17/17 anonim ***** válasza:
Korod??
2012. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!