Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a Patentex tablettának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Patentex tablettának lejárt a szavatossága, és használom lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Barátommal pár hónapja vesztettem el,és hogy biztosabbak legyünk a dolgunkba arra jutottunk veszünk ilyen kúpot. Itthon a nagy pakolásban, elém akadt egy dobozzal,annyi a baj hogy 2008-ban lejárt.Így akkor már nem is hat? Vagy valami bajom lehet tőle ha használom?

17/L


2009. jún. 12. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igy nem hat, vagy esetleg gombád lesz tőle. Több mint egy éve lejárt. Őszintén? Te megennél egy olyan húst, sajtot akármit, ami már egy éve romlott?? Na látod, hogy nem. Amúgy se olyan drága a patentex, hogy ne tudj újat venni. Én nem kisérleteznék a helyedben. A nőgyógyászodnak majd mit mondasz? Hogy használtunk patentexet, csak lejárt????:D
2009. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem kísérleteznék, a gyógyszerekre sem véletlen írják rá a lejárat időpontját, a gyerek pedig nem poénra vehető dolog. Szerintem azt az 1200 ft-ot megéri. Ha bajod nem is lenne tőle, ha már csak fele olyan hatásos mint alapból, akkor is baj van.
2009. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet képbe jön 1 baba
2009. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés :) én is így gondoltam h inkább kidobom:) azért köszönöm
2009. jún. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!