Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee 3/0. 03 tapasztalat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee 3/0. 03 tapasztalat?

Figyelt kérdés

8 hónapon belül ez lenne a 2. gyógyszerváltásom. Nem sok?

A doki adott egy "reklám dobozzal". Azt mondta próbáljam ki és ha beválik akkor ezt írassam fel. Ti mit gondoltok?

Akár a gyógyszerről, akár a sok váltogatásról.


2012. márc. 12. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szedtél előtte. Néhány fogamzásgátlónak van alternatívája, szóval 100%ban ugyanazok vannak benne, csak más a gyártó.

A sok gyógyszerváltás ugyan nem tesz jót, hiszen ez egy eléggé nagy hormonadag, a szervezet nehezen szokja meg, pláne, ha váltogatod.

De ez amit most szedsz ez nagyon jó, én is ezt szedem és nekem nem volt semmi mellékhatása.

2012. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt még nem szedem. most kezdem el(talán)

Eddig 4 hónapig szedtem Diane 35-öt, majd Cypromixet 3 hónapig és most jött ez.

2012. márc. 12. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezeket nem ismerem(mármint nem használtam). Kérdezd meg a dokidat, ő biztosan tudni fogja..

Ha az előzőekkel valami baj volt akkor viszont jobb is, ha teljesen más fajtát szedsz. Viszont ha valamelyik beválik, akkor annál már maradni kell, a túl gyakori váltogatás nem tesz jót.

2012. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!