Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése során...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése során mennyi az esélye a hízásnak? ( bővebben)

Figyelt kérdés

El szeretném kezdeni szedni, már 9 hónapja együtt vagyok a barátommal, így úgy gondolom, hogy nem ártana, viszont nagyon sok embertől azt hallom, hogy mindenki hízik a fogamzásgátlótól, én pedig rettenetesen félek ettől:D Tapasztalatokat írnátok?

L/17


2012. márc. 11. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem híztam el tőle. amúgy hülyeség hogy mindenki hízik, nekem meg egyetlen olyan ismerősöm sincs, aki elhízott volna tőle.. szerintem genetika is befolyásoló, aki hajlamos az elhízásra az elhízhat tőle. Ja és az egyik barátnőmnek, meg az orvos direkt olyan fogazásgátlót írt fel, amitől hízik, mert elég vékony. Szóval ahhoz képest, hogy milyen magas hormonszintűt adott neki egy dekát se hízott, talán még fogyott tőle. szóval ennyit erről :)))
2012. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki hízik tőle és ki nem, egyéni reakció. Először 4 éve szedtem 2 éven át, akkor nem híztam egy grammot se. Aztán 1 év szünet után újra elkezdtem, akkor 3 hónap alatt felszaladt rám (10!!!) kiló, pedig nem ettem többet, ugyanúgy aktívan sportoltam, ráadásul világéletemben olyan vékony voltam mint a nádszál (179 cm, 59 kg), szóval alapvetően nem is vagyok hízásra hajlamos. Próbáltam leadni ezt a 10 kg-ot, de az istennek se sikerült. Mikor abbahagytam a gyógyszert, érdekes módon magától lement pikk-pakk... én többet már nem fogok szedni ilyesmit, az tuti.
2012. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én nagyon hajlamos vagyok hízásra, és ezt közöltem is a nőgyógyásszal mikor először felírattam.

yasminelle-t kaptam, egy dekát nem híztam tőle már 2 éve, csak a mellem nőtt tőle de az egy egész méretet.

vannak olyan fogamzásgátlók amiket főként túlsúlyosoknak és cukorbetegeknek írnak fel. a hízás esélye ezeknél a legkisebb. ez a yasminelle és a yangee azt hiszem


21L

2012. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!