Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen az a pecsételő vérzés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a pecsételő vérzés? és mennyi ideig tart? miben különbözik a rendes mensitől?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ilyenem nekem is volt, mégpedig a tabi szedésének 2. hónapjában. Tudtam, hogy lehet ilyen, mert elolvastam a tájékoztatóban, mégis nagyon megijedtem.

Nos, ez a tabi szedése alatt jelentkezik (tehát nem a 7 napos szünetben, amikor menstruálni kéne). Nekem csak kb fél napig tartott és nagyon kevés volt. Aztán amilyen hirtelen jött, el is múlt. Annyiban különbözik, hogy kevesebb ideig tart, és nem akkor jelentkezik, amikor számítanál rá ;-)

2008. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyenem volt...és most várom hogy megjöjjön..ilyenkor egyáltalán megjön emgint??vagy már nem??(én nem szedek/szedtem tabit)léccy írjatok
2008. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első válaszadó vagyok. Nos, ha nem szedsz tabit, akkor nincsen szerintem pecsételő vérzés - hiszen ez a hormonháztatás változása miatt van.. Akkor ez sima mensi (csak kicsit elöbb jött meg). Nem tudom hány éves vagy, de lehet, h még nem állt be a vérzésed és csak szimplán előbb jött meg neked.
2008. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért hívják így, mert pecsétet hagy a bugyidon, azaz kicsi mennyiségű, lehet csak pár foltocska, esetleg 1-2 napig és általában sötétebb mint a menszi.

Én nem állítanám, hogy csak tabletta szedésekor van ilyen, persze olyankor előfordulhat, ez egy tünet, de máskor is lehet ilyen. Pl ha terhes valaki, akkor jelentkezhet ilyen akkor mikor az eredeti menszije lenne.

2008. ápr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm mindenkinek:)
2008. ápr. 12. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
és ha nem akkor jön ez a pecsételő vérzés amikor a rendes mensinek kéne jönnie akkor nem lehetek terhes nem???mert nekem a 20.nap környékén jött ilyesmi....és most meg még a 36.napon vagyok és még nem jött meg..de a mellem..a hasam nagyon fáj...
2008. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő válaszadónak írok...


Vegyél egy terhességi tesztet sürgősen, anyukámnál is így volt, hogy csak 1 napig jött meg neki és nem akkor amikor kellett volna, hanem előbb, és akkor már terhes volt...

2008. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!