Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a Milligest...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Milligest fogamzásgátlórol? Kinek milyen mellékhatásai voltak? Ha voltak.

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt szedek 1 éve, semmi komolyabb mellékhatást nem tapasztaltam, bár fejfájósabb vagyok mióta szedem. az első pár hétben hányingerem volt, és furcsa szagot éreztem az orromban. a bőröm sokkal tisztább lett, a mensesemet órára pontosan beállította. de ez másokra nézve nem mérvadó, mindenkire más és más hatással lehet.
2009. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
ha kedves az életed ne tedd!:) én egy hónapig szedtem és olyan pattanások jöttek ki rajtam amik mélyen a bőr alatt vannak és kinyomhatatlanok viszont hatalmas dudorral járnak és látványosak. ugyanez volt egy barátnőmnek aki szintén ezt szedte és ezután olvastam fórumokat és nagyon sok lánynak ugyanilyen gondja volt vele... 2 hónapba telt mire helyrejött az arcom. szerintem ne kísérletezz vele, szedj yasminellet vagy yadinet, az én szervezetem nem bírja a fogamzásgátlókat, amiket eddig próbáltam, mindre valami nagyon szélsőséges dologgal reagált(beszédzavar, stb), a yasminellet már egy éve szedem és nincs vele gondom, kicsit esetleg többet fáj a fejem. ne szedj miligestet, nem éri meg tönkrevágni a bőröd, ami persze nem feltétlenül lesz úgy, de mivel elég gyakori mellékhatás, a lehetősége fennáll.
2009. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Előző!

honnan veszed, hogy ez egy gyakori mellékhatás? tájékozatlanságból eredő butaságot ne írj. más fogamzásgátló szedése mellett is épp ugyanekkora a valószínűsége, hogy ilyen-olyan mellékhatások jönnek ki. mindegyikről lehet hallani jókat-rosszakat (még az általad dicsőített Yasminelle-ről is!!) mivel nem vagyunk egyformák. én egy éve szedem a Milligestet, nagyon szép lett tőle a bőröm, és sok más nőismerősöm is ezt tapasztalta. na tessék.

2009. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak igaza van. nem kell igy lehurrogni a miligestet. meg egyiket se.. mindegyik más, mivel a lanyok is mások. van akinek ez felel meg, van akinek az. az egyeduli fogamzasgatlo, amit sose próbálnék ki az a diane 35. erről tényleg csak rosszat hallottam. ja, a yasminell-ről én is azt hallottam h volt aki 2 év alatt 10 kg t hizott, és????? masnal lehet h mashogy hat.
2009. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6%
szerintem meg ti olvassatok utána.. higyjétek el tájékozódtam, nem az ujjamból szoptam, akinek bevált egészségére és örüljön. aki meg nem kezdte el, mérlegeljen, nézzen utána maga is. ti meg a kérdézőhöz írjatok, ne az én véleményemet minősítsétek, jó hogy nem megmondjátok már, hogy mit írhat az ember. szerintem majd ő eldönti h érdekli-e amit írtam, aki kérdezte, feltehetőleg pedig érdekli minden vélemény, ha már feltette a kérdést. az eszem megáll...
2009. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!