Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet egy gumit fordítva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy gumit fordítva felhúzni, így előfordulhat, hogy a belseje kerül kívülre?

Figyelt kérdés
A történet a következő: a 2. alkalommal a barátomon 2 gumi is volt biztonsági okokból, mivel először kiszakadt. Fájdalmas volt nekem úgy, ahogy az első alkalom is, és abba is hagytuk, semmi nem történt, szinte 5 perc sem volt az egész. A barátom le is vette mindkét gumit, de aztán vissza felhúzta, hogy mégegyszer megpróbálja, aztán ha fáj, akkor nem erőlteti. A kérdés tehát az, hogy lehet egy gumit fordítva felhúzni, így előfordulhatott, hogy a belseje került kívülre? Bár szerintem semmisem lehetett benne, mert ez egy nagyon szerencsétlen próbálkozás volt, szinte 0 izgalommal.Szóval ugye nem lehet baj?
2008. ápr. 10. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A gumit egyáltalán nem lhet fordítva felhúzni. tehát a válasz hogy nem lehet a belseje kivül.
2008. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet fordítva felhúzni, annak van egy adott alakja. Nem lehet semmi bajod.
2008. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugtattatok! Nagyon köszi!
2008. ápr. 11. 06:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet fordítva felhúzni, DE ettől még hülyék vagytok. Már bocs.

Nem lehet egyszerre 2 gumit felhúzni. Így sokkal nagyobb esélye van, hogy kiszakad. És ha már levette, akkor TILOS ugyanazt az óvszert használni.

2008. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hülye voltam őszintén szólva, hanem tapasztalatlan, és még most is az vagyok, csak mostmár tanácstalan is. Nem voltam elég érett a szexre, és a másik dolog meg az, hogy a barátom azt hittem jobban vigyáz majd rám.:( Azért köszi a választ!
2008. ápr. 12. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazad van... Ha belátod így már sokkal másabb ;) Nem akartam bunkó lenni. Valószínüleg nincs semmi baj, ezen már felesleges aggódni.
2008. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sszia, persze, hogy nem lehet kettőt egyszerre... olvass róla minnél többet! Először mi is szerencsétlenkedtünk az óvszerrel :) Vhogy ebbe is bele kell jönni.. ez az érdekes benne, hogy leakarsz feküdni a barátoddal, de ilyen problémára nem is gondolsz.. mintha egyértelmű lenne, hogy az óvszert mégis hogy kell.. mellesleg: Nézz utána : [link]

Ez és az óvszer, sztem tök jó, ezzel a kettővel szerintem Te is nyugodtabb leszel! Remélem valamit segítettem :)

2008. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!