Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nyugodt lehetek, ha közvetlenü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugodt lehetek, ha közvetlenül a menstruációm után szeretkezem a barátommal és pharmatex hüvelykúppal védekezünk?

Figyelt kérdés
Több helyről hallottam már, hogy azért a fog.gátlásnak ez a módja nem annyira biztonságos... de ha rögtön a menstruációm utolsó napja után szeretkezünk, akkor amúgy is nagyon kevés esély van a teherbeesésre, nem? Ha ezt megtoldjuk még a Pharmatex- szel, akkor...?
2008. ápr. 10. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én majd 2 éve védekezem a kúppal, csak azzal! Még nem volt vele semmi gondom.
2008. ápr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan biztonságos mint bármely más mód,csak akkor gáz,ha nem megfelelően alkalmazzák, de ez másnál is így van.Nyugodtan használd.A peteérésre nem lehet adni,mert nem mindenkinek félidőben van,tehát védekezni kell,ez sztem jó módszer, csak ha kúpozol tényleg ne legyen vérzésed már.
2008. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nyugodt lehetsz, én is használtam a kúpot, és a krémet is, nekem bejött, és nem lesz baj, ha mindent betartasz.

Mindig használhatod, nem csak mensi után.

2008. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, ha rendesen használtátok, semmi baj nem lesz. VAn aki egész életében ezt használja és nincs baja.-)
2008. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha rendesen használod, akkor nem hiszem, hogy baj lehet. Legalább védekeztek valamivel, nem úgy, mint sok fiatal mostanában. Én inkább a tablettát választottam kényelmi szempontból és én ezt tartom a legmegbízhatóbbnak. Felesleges számolgatni a peteérést, mert bármikor lehet és akár mensi alatt is teherbeeshetsz
2008. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szednék én fog.gátló tablettát, de egészségügyi okok miatt abba kellett hagynom, babát viszont nem szeretnék. A "rendesen használni" annyit jelent, hogy előtte és utána 1-2 órával nem mosom meg magam ott szappannal, v bármi ilyesmivel és felhelyezés után várok annyit, amennyit írtak a tájékoztatóra(10 perc), ugye?
2008. ápr. 10. 15:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, és még nem történt meg, csak tájékozódom, mert nem szeretném a szerencsémre bízni a dolgot :)
2008. ápr. 10. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen úgy értettem a megfelelő használatot! Ahogy a tájékoztatóban le van írva! Nem igazán tudom, hogy hogy meg mint kell használni, mert soha nem használtam és nem is használnám.
2008. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pharmatexet használok,már 7 éve,igaz, én gumival 1ütt,a nagyobb biztonság kedvéért. arra nagyon figyelj a kúpnál,hogy minimum 2órát,de én inkább 3-4 órát mondanék a szappantilalomra előtte és utána.Lactacyd feminát nyugodtan használhatsz,mert az nem szappan.ja,és kúpfelhelyezés előtt szerintem ezzel a lactacyddal moss kezet,mert igy tuti nem lesz szappanos még az ujjad se...biztos ami biztos...sok sikert! :)
2008. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!