Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló és Pharmatex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló és Pharmatex?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban fogom elkezdeni szedni a fogamzásgátlót tablettát (Yasminelle). Mivel kicsit félek, hogy hat-e arra gondoltam, hogy mellé pharmatex krémet használnék. a Pharmatex termékekről sokmindent olvastam van aki azt irta hatásos van aki azt, hogy nem. Szerintetek a fogamzásgátló tabi és a krém együtt hány %-os védelem? előre is köszi :)

2012. febr. 27. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
barátnőm szedte a yasminelle-t, 100%-os védelmet nyújtott mellékhatások nélkül. szóval megbízhatsz benne.
2012. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először szedsz fogamzásgátlót, vagy csak ezt a fajtát? Mert ha először szeded, akkor az első hónapban mindenképpen védekezz máshogyan is, mert egyből nem fejti ki a gyógyszer a hatását. Az első hónap után pedig szerintem bármelyik fogamzásgátló védelmet nyújt. Én is szedtem egy ideig a Yasminelle-t és minden rendben volt vele. Az egyik ismerősöm amúgy Pharmatex termékkel védekezik, meg óvszerrel és nem lett terhes.
2012. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló szedésének első két hetében érdemes máshogy védekezni, de az vmi olyan módszer legyen, ami megbízható.

Ugyanis a tabletta nem tud kicsit hatni. Vagy hat és nincs peteérésed, vagy nem hat és van peteérésed.

Ha van, akkor a pharmatex önmagában szerintem nem vmi megbízható, így az első két hétben érdemes óvszert, vagy pharmatexet és megszakítást együtt alkalmazni.


Később szerintem felesleges más védekezés, mert a tabletta önmagában elég megbízható.

2012. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!