Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalatok a NuvaRing...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a NuvaRing hüvelykarikáról?

Figyelt kérdés
Le van írva egy csomó mellékhatás a tájékoztatón, kicsit elgondolkodtat. Használata mennyire kényelmes? Szeretkezés közben érez vmit a fiú?
2008. ápr. 9. 17:13
 1/5 anonim válasza:
80%
Én három hete használok Nuvaringet (18 éves vagyok, és előtte sosem szedtem fogamzásgátlót), és bár a lehető legkisebb hormontartalmú készítmény, kicsit kikészít. 10 napja folyamatosan vérzek (nem pecsételő, hanem áttöréses). A nőgyógyászom szerint ez nagyon ritka mellékhatás, és minden ciklussal enyhülni fog, aztán elmúlik. Kérdés, hogy mikor, majd megírom az újabb tapasztalataimat is. Az én barátom történetesen érzi, ezért ki szoktam venni szeretkezés előtt (ilyenkor feltétlenül a saját tasakjába kell tenni!), de állítólag ez sem gyakori probléma. Arra kell nagyon figyelni, hogy 3 órán belül visszategye az ember.
2008. máj. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Azt kihagytam, hogy az orvosom szerint főleg testalkat kérdése, hogy mennyire üt ki a hormonális fogamzásgátlás elkezdése. Szóval elsősorban akkor kell mellékhatásokra számítanod, ha pici és vékony vagy (mint az alkoholnál).
2008. máj. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Na a 2. és a 3. hónapban már nem volt problémám a vérzéssel, és újabban már a barátom sem árzi, úgyhogy ki se kell venni.
2008. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vérzés nem a gyűrű miatt volt. Nekem a merxcilonnal (már el is felejtettem, h kell írni:) volt ilyen sokáig tartó áttöréses vérzésem... ami a miatt volt, h a szervezetem számára nem megfelelő volt a hormonmennyiség (vagyis nem elég..).. ez esetben váltanom kellett. Szóval ez nem a gyűrűtől volt!!

Be-ki venni, meg nem érdemes, mert összetapogatod, meg bacit viszel be így gyakran a méhszájhoz..stb.

2008. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hüvelykarika sokkal "egészségesebb", mint a tabletta, mert a hatóanyag, a hormon nem cikázik végig az egész szervezeten és nem károsítja a májat, hanem oda jut, ahova kell.... ráadásul benn hagyhatod 21 napig, s alatta nem kell vele foglalkozni. Sztem nagyon jóóóóóóó
2008. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!