Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Biztos hatott a 72 órás tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sashaliness kérdése:

Biztos hatott a 72 órás tabletta?

Figyelt kérdés

A barátommal a menstruációm utolsó napján feküdtünk le, vérzésem már nem is volt szinte. Az óvszer kiszakadt, ezért elrohantunk 72 órás tablettáért, amit be is vettem az eseményt követő 16 órában. Azóta megint van egy kis vérzésem, pedig elvileg már a menstruációmnak vége kéne hogy legyen. Egyéb mellékhatást nem tapasztaltam a gyógyszertől. A kérdésem az lenne, hogy befolyásolja-e bármilyen módon a tabletta hatását az, hogy még elvileg menstruáltam, illetve hogy ilyen esetben honnan tudom majd, hogy biztosan nem vagyok terhes? Hiszen a vérzésem nem is szűnt meg, és nem tudom mihez viszonyítsam.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 26. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Hatott. Ha még meg is jött utána, akkor pláne. Ha egy hónap múlva mégsem jön meg, akkor csinàlj tesztet. De készülj fel rá, hogy megbolondíthatja a ciklusod egy időre.
2012. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!