Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül? Többi lent.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le a véleményeteket , tapasztalataitokat.

Mennyire biztonságos? Van aki így csinálja mindig? Nem féltek a terhességtől?

Köszi előre is :)


2012. febr. 20. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ha gumival csinálod az sem 100% főleg a nélkül hiába mondják sokan hogy kiveszik előtte de akkor is jöhet közben előváladék ami ELÉG
2012. febr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
én már fél éve gumi nélkül csinálom eddig még nem volt gond de azért érdemes védekezni.persze a gumi nélküli érzést semmi sem kárpotolja az az igazi dugás
2012. febr. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gumi:99% védettség gyógyszer:99% védettség,megszakítás:vagy be jött vagy nem.Érzésre gumival nem olyan jó, mint a többi esetben.
2012. febr. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha nem akkartok babát akkor gumi vagy gyógyszer.

gumi nélkül menyire biztonságos mint az orosz rulett

2012. febr. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
01:28as te vagy egy taknyos kölyök vagy,vagy pedig egy szűz lúzer...dugás???
2012. febr. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én óvszerrel mindig jobban féltem, mint most gyógyszerrel.. miért félnék jobban? a tabletta biztonságosabb, ezért ha monogám kapcsolatban vagytok, érdemesebb azzal védekezni, szerintem. Persze mindenki maga dönti el, hogy akar-e hormonokat szedni, vagy sem, de ha meg akár egyszer is baleset történik az óvszerrel, az esemény utáni tabletta egy dózisban is sokkal károsabb...
2012. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!