Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg akkora gond, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora gond, ha nem szoktam naptárt vezetni arról, hogy mikor jön meg, és emiatt nem tudom kiszámolni a termékeny napokat? :S

Figyelt kérdés
Most szeretnénk először lefeküdni a párommal, majdnem 17 vagyok. Azt szeretném tudni, h sokat számít-e, hogy ne a "termékeny napokban" tegyük meg.
2008. ápr. 7. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
VEDEKEZZETEK!!!! es akkor nem lesz gond.
2008. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gond. Viszont hülye vagy (már bocsánat), ha védekezés nélkül akarod csinálni. Ugyanis a termékeny napokat nem tudok olyan biztosan kiszámítani. Elég nagy gyakorlat kell hozzá.
2008. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A termékeny napok hivatalosan a 12-16 nap közé esnek. Az én pici lányom a 24. napon fogant.(Mondjuk mi akartuk)

Ne foglalkozz számolgatással, mert az nem biztos. Olyanoknak való, akiknek mindegy, hogy terhesek lesznek-e. Mindig védekezz, az első perctől at utolsóig!!!

2008. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen fiatal korban, pláne úgy, hogy nem hiszem, hogy gyereket szeretnétek, ne védekezz a naptármódszerrel! Nem tudod kiszámolni pontosan, mert akár mensi alatt is teherbeeshetsz! Én sem vezetek külön naptárt, hogy mikor jön meg. Ott van a telefon naptára, amibe emlékeztetőnek beírom, hogy mikor kell elkezdenem szedni a gyógyszert minden hónapban. Innen meg ki lehet számolni.
2008. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj, dehogy gondoltam arra, h védekezés nélkül... :) A lényeg az volt, h nagy gond-e ha nem tudom kiszámolni, h mikor vannaka termékeny napok, vagy nem nagy gond. Köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 7. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nagy gond, hiszem még nem akarsdz gyereket. A lényeg ha pl nődokihoz mégy akkor meg tudd neki mondani, hogy mikor volt az utólsó menszid. Ennyi az egész. Egyébként meg nem feltétlenül tudnád kiszámolni, mivel lehetnek rendkívüli peteérések és ilyen fiatalon még minden bizonytalan, gondolom nem percre pontosan jön meg. A lényeg hogy ha védekeztek akkor nem számít mikor vannak a termékeny napjaid és az sem hogy ki tudod-e számolni.
2008. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!