Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak, ha egyel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egyel kevesebb tablettám maradt?

Figyelt kérdés

sajnos be kellett vennem még egyet, és így egyel kevesebb marad...az baj, ha egy nappal kevesebbet szedek be?

(tájékoztatóban nem találtam)


2009. jún. 2. 21:25
 1/4 anonim válasza:
40%
Vedd be
2009. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
na azt h csináltad?:O
2009. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úgy, hogy bevettem a tablettát, aztán rá egy órára hánytam... ilyen esetben pedig újat kel bevenni...
2009. jún. 3. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
igen de ebben az esetben érdemesebb megbontani egy vészhelyzet tartalék csomagot és abból bevenni vagy nem kell hányni:D na viccet félretéve meg kell kérdezni a nőgyógyászt. bár az én gyógyszerem szerint a 3. héten kimaradt szemet pótolni kell és nem kell gyógyszerszünet hanem folytatni kell a következő csomagot vagy nem kell bevenni hanem tartani a gyógyszerszünetet és folytatni a következő levéllel
2009. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!