Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ez fogigátló mellett?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez fogigátló mellett? Nektek is szokott így lenni?

Figyelt kérdés
Szerdára el szokott múlni a havim,pénteken beveszem a tablettát és szombaton megint megjön egy napra. Ez mitől lehet? nektek is volt már ilyen?
2012. febr. 4. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen, de ismerek pár lányt akinek igen, de az nem jó. És ha gyakran előfordul, akkor menj orvoshoz, mert lehet másik gyógyszer kell.
2012. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát,őszintén szólva nem tudom mitől lehet...ez mennyire rendszeresen jelentkezik? Minden menzesznél ez van?

Mióta szeded?

Én pl.kihagytam 3 szemet a tablettámból,és utána kezdtem el szedni,1 hónapig óvszerrel védekeztünk,ahogy a nőgyógyász tanácsolta úgy jártam el.Amíg nem hagytam ki szemet,addig megjött már rögtön a 2.tabi mentes napon,viszont azóta a 4.nap végén jön csak meg,és bőven tovább tart mint a tabi szünet..Bajt,semmiképpen nem jelent hogy megjön még1 napra szerintem..csak a szervezeted megzavarodott valamiért kicsit,szerintem majd beáll rendesen.

2012. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
3 éve szedem és nem mindig van ez,sőt elég ritkán. Én sem tudom mitől lehet :S De ha máskor is lesz ilyen akkor dokihoz megyek.
2012. febr. 4. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!