Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol vegyek óvszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vegyek óvszert?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan helyen akarok vásárolni ahol nem a pultnál kell ( eddig csak ott láttam) mert ott rengeteg ember és kellemetlen főleg ha megváratom vele őket..Dmbe vagy müllerbe is a pultnál van?
2012. febr. 1. 18:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor a tescoban vettem, ki is fizettem, de a kijáratnál besípolt :DDD a biztonságiőrnek meg kellett mutatni a blokkot, hogy tényleg kifizettem-e, és tök ciki volt :D
2012. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tesco, Rossmann... ezeken a helyeken már vettem, tuti nem a pénztárnál van.


De amíg cikinek tartod az óvszervásárlást, addig nem kéne használod sem :) Nincs ebben semmi ciki, teljesen természetes dolog...

23/F

2012. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A dmbe minek a közelébe található? Hogy ne keresgéljek sokáig, főleg ha megkérdezik mibe segíthetek hát nem igazán örülnék ha segítenie kéne valakinek :D
2012. febr. 1. 21:52
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha oda kerülsz, hogy megdugd a tyúkot, akkor azon is ennyit fogsz vacillálni? Bemész a k*rva gyógyszertárba bzmeg, kérek egy doboz ezt vagy azt, köszönöm, viszlát! Ennyire egyszerű venni egy rohadt óvszert.
2012. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én terhességi tesztet vettem 2 napja a dm-ben, és mikor megkérdezték, hogy mit keresek, megmondtam. Az én érdekem is, hogy segítsenek, hidd el nem jegyzik meg, hogy "xy ma mit vett". Ne legyél már gyerekes! De ha mégis rákérdeznek, hogy "segíthetek?" akkor azt is mondhatod, hogy "nem"..és keresheted tovább, de így szerintem macerásabb. Azt meg hogy merre találod honnan tudjuk, kétlem, hogy ugyanabba a boltba járnánk :) De ha segít, akkor a tamponok, sikosítók és a terhességi teszt is ott van. Ennél konkrétumabbat csak az eladó mondhat. De ha így sem találod meg, akkor jobb ha nem szexelsz!

24/L

2012. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

sok helyen van a pultnál, de külön is megtalálható

mér ne lehetne bemenni tescoba egy csomag óvszerért? ugyanaz mintha valami drogériába mennél be

és ha ezt cikinek tartod, akkor ne dugj

senkit nem érdekel, hogy mit veszel és tényleg nem fog rá emlékezni senki, főleg nem az eladó meg az se akitől esetleg segítséget kérsz, vagy megkérdezik hogy mit segíthetnek megmondod, hogy köszi semmit aztán kész:)

komolyan mondom megáll az eszem, hogy valaki ezen problémázik

2012. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Linduscicus válasza:

Mi a www.ovszerbolt.atw.hu oldalon vesszük már pár hónapja. Olcsóbb mint a bolt és nem ciki a vásárlás. :D

23/L

2012. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!