Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatott a tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatott a tabletta?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete szexeltem a barátnőmmel, de kiszakadt a gumi. Szerencsére időben észrevettük, ezért nem élveztem bele, csak egy kis előváladék volt. Mikor szexeltünk, pont aznap volt az első nap, mikor már nem menstruált. Az aktus után bevett egy 72 órás tablettát még aznap. Másnap fájt is a petefészke és ma meg megjött neki. Szóval a két menstruáció között egy hét telt el.


Kérdésem a következő:

- Ezek szerint hatott a tabletta és már nem lehet terhes?


2012. jan. 22. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
olvasd vissza, amit írtál. van még kérdésed?
2012. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg hatott, de nem látunk bele a méhébe...
2012. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges volt az eseményutáni, csak költöttétek a pénzt...A peteérés még messze van (14 nap), ti max 4,5 vagy 6. napon lehetettek együtt, és nem mentél el benne.Szóval nem terhes. De ajánlom védekezzetek tablettával, és nem lesz többé ily para, sőt még az együttlét is élvezetesebb lesz.
2012. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*ilyen
2012. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!