Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiválthatok a gyógyszertárban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiválthatok a gyógyszertárban csak 1 doboz fogamzásgátlót a 3 helyett?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Amiből van egy leveles kiszerelés azt igen, csak a receptet be fogják vonni. Meg kell kérni a dokit, hogy legközelebb másképp írja a receptet.
2009. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha 1 levelet írtak, akkor igen.
2009. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vonják be a receptet csak ráírják, hogy egy levelet már elvittél.

Még kétszer felhasználhatod egy levélre. :)

De nekem már egy hónapos receptért adtak három havi gyógyszert is. A doki elbambult és egy havit írt, mikor a gyógyszertárban oda akarták adni, akkor meg kifakadtam, hogy ezt a hülyét, direkt mondtam, hogy 3 havi kell. És akkor 3 havit adtak. A lényeg, hogy legyen recepted, nem csinálnak belőle nagy ügyet. :)

2009. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát ha találsz egy olyan rendes gyógyszerészt, mint én, akkor igen. Nekem 3 havit szoktak felírni, de havonta csak 1-et váltok ki. :D Ritka az ilyen gyógyszertár. De be kell menni és megkérdezni...
2009. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

11:50es vagyok. Én a legkülönbözőbb patikákban váltottam már ki így, hogy csak egy levelet és mindenhol visszakaptam a receptemet, csak ráírták, hogy egyet már elvittem. Biztos, hogy lehet, nem csak jó helyre járok, mert nem is ugyanoda megyek.

Legutoljára nem hallotta a nő, hogy csak egy havit kérek belőle, adta volna a három havit, én meg mondtam, hogy én szóltam, hogy egyhavit kérek, ha nem lehet, akkor megyek máshová. Erre szinte kapaszkodott a receptbe, hogy dehogynem lehet, csak nem hallotta. Ráfirkantotta, hogy elvittem egy havi adagot és kész.

2009. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!