Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhes? /orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes? /orális szexszel kapcsolatban/

Figyelt kérdés
A barátomat orális élményben részesítettem, elment, majd az ondó a hasán landolt, mivel nem nyeltem le. Ezt összetörölgettük papírzsepivel, majd ezután nem sokkal ujjazni kezdett. Tudom, hogy körülbelül nulla az esélye, de nyugtassatok meg, hogy nem lehetek terhes!
2012. jan. 13. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lehetsz
2012. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyira hülyék vagytok, 12 évesek, komolyan...
2012. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 pqpqpq ***** válasza:
megnyugtatlak hogy LEHETSZ
2012. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nonszensz, csak megnyugtatást kerestem.
2012. jan. 13. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:

mivel ahhoz,hogy terhes legyél kell 5 IQ..

tehát nyugi téged ez a veszély nem fenyeget

2012. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Őrület hogy nap mint nap ezer féle variációt írnak ki hogy ez és ez történt lehetek terhes? :D Megnyugodni nem fogsz attól ha pár arctalan, aki ott se volt nyugtatgat és hiteget hogy nem lehetsz terhes. Az esély mindig megvan rá, de te is mint minden ember a saját hibádból tanulsz és ezentúl jobban odafigyelsz majd... Amúgy szerintem nem vagy terhes, de ha biztosra akarsz menni vegyél esemény utáni tablettát!
2012. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs, én meg ettől akadok ki.

A suliban egy osztályteremben tartózkodtam egy fiúval 2 másodpercig, lehetek terhes? Az esélye 0, de azért kapjál már be egy esemény utáni tablettát, és borítsd fel a hormonháztartásod egy fél évre!

Aztán majd leadod azt a tíz-tizenöt kilót, ami felugrott.


Az esemény utáni tablettát nem kéne úgy ajánlgatni, mintha semmi mellékhatása nem lenne az ég világon, bármikor, igény szerint lehetne fogyasztani, mint egy pohár vizet.


Kérdező: nem vagy terhes. Sőt, ha felöltözve az ölébe ülsz, vagy ha pucéran csókolóztok, és előváladék került a hasadra, akkor se.

2012. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: nekem semmi mellékhatása nem volt...
2012. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
egy sztori a hormonkészítményekről: Az állatorvosunk, aki mellesleg emberorvos is, és abban professzor, a minap kitett nekünk a vizsgáló asztalra egy formalinnal, és valami alma mérető, polipforma izével teli üvegat az asztalra, amikor a kutyánknak adható fogamzásgátló injectióról érdeklődtünk. Mint kiderült, az egy kutya petefészke volt, vagy ami belőle lett a fogamzásgátló hatására. Jól meggátolódott a fogamzása, az tuti. Mivel 3 lánya van, ezért kicsit beleásta magát a témába, és arra jutott, hogy amelyik hormont kezd szedni, azt kinyírja. No komment... Ja, de: a kérdésre a válasz: addig ne menj ki forgalomba vezetni, amíg nem jössz tisztába olyan alapdolgokkal, mint hogy ha rátaposol a fékre, akkor megáll az autó, ellenben ha a gázra taposol, vagy indexelsz, vagy bekapcsolod az ablaktőrlőt, akkor tuti nem. Mert akkor ha elütsz valakit, azt sem fogod tudni, hogy történt, ami elég kínos. Magyarul: Előbb nyiss ki egy anatómia atlaszt, vagy egy felvilágosító könyvet, mint egy sliccet!!! Amúgy jó dolog a szex, meg a vezetés is, csak ésszel! Nem vidám 10enévesen abortuszt átélni. Meg semikor sem.
2012. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!