Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan gyógyszer, ami nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan gyógyszer, ami nem drága, nem hízok tőle, de biztonságos?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szeretnék felíratni de nemtudom milyen és melyik a jó!Hízni viszont nem szeretnék!
2008. márc. 31. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátlóra gondolsz, vagy mire?

Ha arra, én a Yasminelle-t ajánlom, nagyon alacsony a hormontartalma, és inkább fogytam tőle...

De ezek a mai bogyók nem valami olcsók, 5000-8000 ft körül van a 3 havi adag.

2008. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
fogamzásgátlóra gondoltam!de ez igen drága!Bnőmtől hallottam hogy 3 havi gyógyszere 3000 körül van de azt nemtudom milyen!az orvostól ilyeneket meglehet kérdezni ha elmegyek nőgyógyászatra?(soha nem voltam még)
2008. márc. 31. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:

elvileg az alacsony hormontartalmuaktól nem hizol csak max nagyobb lesz az étvágyad!

de pl a belara-ra az van irva h nem hizhatsz tőle!

amugy az orvos dönti el h melyiket irja fel nem lehet válogatni de tényleg 5-8000 i vannak!

A belara 4970:D

2008. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze ott mindenre válaszolnak mondjuk az árat nem hiszem hogy tudjákde 3000 ft fogamzásgátlóra olcso!!

olyan5000 körül 3 havi

2008. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én Lindynette20at szedtem, kicsit drága volt az én pénztárcámnak és kértem egy olcsóbbat. Felírták a Tri-regolt. Igaz, h nem olyan modern gyógyszer, mondanak róla minden félét, de nekem nincs bajom tőle. Van 2 osztálytársam és ők is ezt szedik. Vagy 2 éve. És nekik sincs bajuk. De kérdezd meg az orvosodat!
2008. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én Harmonetet szedek, ez is 5000 körül van. Alacsony hormontartalmut nem fogsz olcsobban kapni. Lehet h a tri-regoltol sem hiznál ( ez régi, nem korszerü) de aki hajlamos rá annál jobban elöfordultak problémák
2008. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy vaságyastól 40kilós típus. szóval féltem is mi lesz ha elkezdem szedni, nem akarok hízni. Novynette-t szedek, teljesen jó, nem híztam egy dekát sem (lekopogtam) :) ára: 5750
2008. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, amelyek már 2500- 4000 Ft-ért kaphatók, de ezek nem a legmodernebbek. Szerintem nem érdemes olcsót venni, mert ezekben rengeteg hormon van és aki hajlamos rá, el is fog hízni! Én úgy vagyok vele, hogy ha van ezeknél jobb fajta, akkor inkább azt szedem, tök mindegy, hogy mennyibe kerül!Ha alacsony hormontartalmút akarsz szedni, annak bizony megvan az ára. Pl. Gracial, Yadine 6-7500 Ft 3 havi!
2008. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én Belara-t szedek 4900Ft kb! Nekem is voltak aggodalmaim, hogy el fogok hízni vagy ilyesmi, de szerencsére ez nem következett be! :) Mondjuk nem is vagyok rá hajlamos!
2008. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én mercilont szedek két hónapja. elsö héten zabáltam töle össze vissza,meg kicsit megpuffadt az arcom is de pár hét után teljesen elmult és lement a puffadás is.valaki így reagál rá valaki máshogy.hallottam én is sok jót és rosszat is erröl a tabblettárol,de nekem eddig bevált,megszokta a szervezetem.jha és elég kicsi melleim voltak...na hát mostmár nincs vele baj:) eléggé megnöttek aminek örülök:)de ez is egyénfüggö.nekem 6500ft volt 3 havi adag.de a doki dönti el h neked mi a jó.aztán ha nem válik be vagy nagyon sok mellékhatás lesz töle akkor váltás.
2008. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!