Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek. Baj lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek. Baj lehet?

Figyelt kérdés

lyndinette75/20 fogamzásgátló tablettát szedek.


Beszedtem egy levéllel.Szóval 21 napig szedtem,a menzesz kezdetétől.(Ahogy elő van írva).Elvileg tegnap meg kellett volna jönnie,de nem jött meg és ma sem.


Késhet,vagy pedig terhes lehetek?Nemi életet éltem a 21 nap alatt.


(Minden tablettát ugyanabban az időpontban,minden nap beszedtem)


2012. jan. 7. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.A 7napos szünet alatt kell megjönnie az álmenzesznek(rendes menstruáció nincs ilyenkor,mert nincs peteérésed,csak sima vérzés).Ha a szünetmentes 7.napon jön meg a vérzés az is jó,ha a 2.3.4.5.6. napon az is.

Nem kell aggódni.

Nekem általában mindig a 4. 5. szünetmentes napon jött meg,de olyan is volt,hogy a 7.napon jön meg.

A lényeg,hogy a 8.naptól kell szedni a következő levéllel.

2012. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úristenem de jó hogy a férfiak nem menstruálnak :D
2012. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól írta, a 7 napos szünet bármelyik napján megjöhet, akár az utolsón is, akkor is minden rendben van. Azt még hozzátenném, hogy előfordul, hogy az 1. levél után teljesen kimarad a vérzés, mert még nem állt rá rendesen a szervezeted a gyógyszerre. Ilyenkor sincs semmi gond, de ha másodszor is (azaz a következő szünet alkalmával is) kimarad a vérzés, akkor érdemes elmenni a dokihoz.
2012. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!