Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes, ha megvan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes, ha megvan a menstruációja?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek nincsen rendszeres menstruációja annak ellenére, hogy 13 éves kora óta menstruál. Volt hogy kimaradt egy hónap, meg sokszor késik neki, de múlt hónapban pl 3 hét után megjött már.

Fogamzásgátlót nem szed, gumival, ill helyi fogamzásgátló tablettával védekezünk de akkor mindig megszakításos módszerrel.

Azon parázok, hogy most pont gumival csináltuk, és elszakadt a gumi...nem élveztem el benne, viszont nem is húztam ki azonnal, baromságnak tünhet de nem is vettem észre, hogy elszakadt, hanem mikor húzom ki...:S

Ez 3 napja volt, és ma írta hogy megjött neki.

Unokahugom mondta, hogy simán lehet ám terhes attól, hogy megjött neki...:S :S :S

mondom az igen...:S én ezt nemtudtam, és tök megnyugodtam, hogy huhhhh megúsztuk...

Szóval szerintetek? lehet hogy terhes...?!

19/F

18/L


2012. jan. 5. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Szija, ha nem is írattok fel fogamzásgátlót, nem volna rossz ha 18 év korára rendesen beállna a vérzése...


Egyébként igen előfordulhat ilyen eset, ha jól tudom csak az első trimeszterben.

2012. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy vkinek a terhesség kori szakaszában jelentkezik menzeszhez hasonló vérzése, de jóval nagyobb az esély arra, hogy nem terhes.

Ha ennyire paráztok, akkor csináljon tesztet.

2012. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

b*sszuss...:S

nah faxa...:S

2012. jan. 5. 13:38
 4/10 A kérdező kommentje:

terhesség első szakasza...de 3 nap után????

nem értek hozzá, de nem kicsit több idő az azért...

Akkor azlesz jöv 7 en terhességiteszt, és addig imádkozok!!!

2012. jan. 5. 13:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként majdhogynem kizárt, hogy 3 nappal a vérzése előtt teherbe essen. Mivel akkor már nem igen van érett petesejt. Persze, nem mondom, hogy lehetetlen, csak baromira valószínűtlen.

Szerintem feleslegesen parázol.

2012. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2hét múlva vegyetek egy terhességi tesztet,aktustól számítva a 14.napon ha elvégzi a tesztet,az már tud biztos pozityívat v negatívat mutatni.

Ha nem vesztek,akkor marad a REMÉNY.

2012. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy valakinek vérzése van terhesség mellett, nagyon ritka. Az meg, hogy elszakadt a gumi, de nem élveztél bele.. Gyakorlatilag 0 az esély arra, hogy terhes legyen. Egyébként lehet érdemes lenne fogamzásgátlót szednie a barátnődnek olyan célból, hogy beállítja neki a ciklust. Ez 18 évesen nagyon nem egészséges, hogy van amikor kimarad 1-2 alkalom..


Az unokahúgod meg ne ijesztgessen.. Semmi baja nem lesz a barátnődnek, csak legközelebb figyeljetek jobban.

2012. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kicsi a valószínűsége. Kb 11 nap múlva teszteljen egyet!
2012. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendszertelen ciklusra nem megoldás a fogamzásgátló, mert az nem rendszerezi, hanem KIKAPCSOLJA a ciklusát. Pont, hogy értelmes orvos erre nem ír tablettát, mert a szarul működő peteérést még jobban legátolja, aztán ha abbahagyja, lehet már a jóisten se teszi rendbe!!!
2012. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 B.B05 ***** válasza:

Vegyetek tesztet két hét múlva, az a biztos!

Első válaszoló, amúgy miből gondolod, hogy 18 éves korára be kéne állnia rendszeresen a ciklusnak??? Én 10 éve menstruálok, a mai napig nem rendszeres! Nincs semmi bajom, voltam orvosnál, ez van, ezt kell szeretni!

24/L

2012. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!