Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igy maradhatok terhees?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy maradhatok terhees? Decemberben mikor megjott a menstruaciom elkezdtem szedni fogamzasgatlot . Tobb lent!

Figyelt kérdés
Ha minden nap a gyogyszert bevettem , akkor aggodhatok valamiert ? Kerlek segitseteeek !
2012. jan. 3. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de nembitos
2012. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Igy maradhatok terhees? " Ha terhes ne mis de buta mint a föld igen =)
2012. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Decemberben mikor jött meg és ahhoz képest mikor szexeltél? És mit ír a tabi használati utasításában, hányadik naptól véd?

Na számolj és rájössz.

2012. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
December 14'en votlam beteg , es azt irta h ha egy heten belul a tabletta szedestol sxelek akkor meg kell vedkeznem ovszerrel , de nem sexeltem csak karacsonykor es most uejvkor .
2012. jan. 3. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem beteg voltál, hanem menstruáltál. Dec 14-től 24-ig eltelt 10 nap, ami több egy hétnél. :) na nyugi, nem vagy terhes, de ha ennyire bizonytalan vagy, inkább ne szexelj!
2012. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maradhatsz-e terhes? ezek szerint már az vagy? Mert ha igen, a tablettától ugyan nem fogsz elvetélni.
2012. jan. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjot mar a mentsruaciom ma . Ugyhogy az elsonek az aki azt valaszolta hogy szerinte nem , annak koszonom a bisztatast ;) , mert csak az tudott normalisan valaszolni ;):) . Ennyi :);) !
2012. jan. 6. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!