Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex huvelykuppal igyis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex huvelykuppal igyis teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Ha a baratom nem elvez belem, csak elovaladek kerul belem,es nem minden uj aktusnal hasznalok uj huvelykupot hisz 2 oran att ved, akkor is teherbe eshetek? Vagyis megtorli jo alaposan es vissza teszi. Mert szerintem a betegtajekoztatoban arra erti, hogy ha belem is elvez..
2009. máj. 21. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal nem sokat ér el h csak megtörli, mert ugyis termelodik uj. nem a legbiztonsagosabb modszer, de sokaknak bejött. nem tudok neked mit irni, számos példa van ra h vki kup mellett esett teherbe.
2009. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, nagyon jol hogy termelodik mas, de az sem belem kerul! Max ami az elovaladekban van.. De hath azzal meg mar szerintem elbir! Es minden szabalyt betartok! Es nemcsakhogy peteeres kozeleben nem elvez belem, hanem sosem!
2009. máj. 21. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előváladéktól is teherbe lehet esni szoval nemtom. a legbiztonsagosabb a tabletta lenne.
2009. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
természetesen védelmet nyújt, különben nem lenne forgalomban. én is használtam sok ideig úgy hogy belé is élveztem, nem volt belőle sose gond. amúgy azt írják minden aktus után újat kell felhelyezni (hiába a két óra), szóval ha már használod akkor helyesen tedd.
2009. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!