Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok ti mit tapasztaltatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexa088 kérdése:

Lányok ti mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Szóval én most szedek egy jangee 0.2 mg os fogamzásgátló tabit és az lenne a kérdésem h aki ilyet szed , neked hány nap után hatot, mennyire véd szerinted, és h panaszaid voltak e már a gyógyszerrel? Elöre is köszönöm a válaszokat :)
2011. dec. 25. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
aaaz ellen nem vééd!
2011. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hatot azért ne szedj be hány nap alatt.
2011. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mármint hatott ..javitva , bocsi :D
2011. dec. 25. 19:55
 4/15 anonim ***** válasza:
ez nem hatás nem hatás kérdése....olvasd el a betegtájékoztatót...az elején érdemes kiegészítő védekezést alkalmazni)koton)mert különben kovász kerül a cipóba....
2011. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Inkább huzzál kotont a barátod hímvesszejére:)
2011. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
már egy hónapja szedem , orvos irta ki nekem.
2011. dec. 25. 20:16
 7/15 A kérdező kommentje:
És csak azért itt kérdeztem meg mert ezt nem irta a tájékoztató , és nincs kivel megbeszélnem .
2011. dec. 25. 20:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Én Dienille-t szedek. A legtöbb fogamzásgátlóra azt mondják már az első tabletta után védelmet nyújt. (a saját nőgyógyászom is ezt mondta az enyémre) nagy általánosságban a 8 és 15 tabletta utánra tehető, de a legbiztonságosabb ha az első hónapban még nem, vagy csak óvszerrel csináljátok, mert bármikor lehet spontán peteérésed, és lehet hogy akkor volt amikor még nem vetted be az első tablettát. Mi a párommal kivártuk az első hónapot. Ez a legbiztonságosabb szerintem.
2011. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
és utána , az egy honap után bármikor szabad , ugye? akkor már nem olyan veszélyes akkor ? amugy köszönöm neked :)
2011. dec. 25. 21:24
 10/15 anonim ***** válasza:
nincs mit:) bármikor szabad. mi éltünk is a lehetőséggel:) most fogyott el a második levelem, a megvonásosom is megjött:) szóval a szokásos duma: ha rendesen szeded akkor semmi gond nem lesz:) e mellett figyelj ha netán hasmenésed lenne, vagy hánynál miután bevetted(3-4 órán belül) újabb gyógyszert kell bevenned, illetve kiegészítő fogamzásgátló egy hétig, és figyelj arra is hogy milyen gyógyszert szedsz be mellette. egy egyszerű fejfájás csillapító vagy recept nélkül kapható gyógyszer is igen könnyen legyengítheti a hatását.
2011. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!