Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől nőtt ekkorát a hasam 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől nőtt ekkorát a hasam 2 hét alatt?

Figyelt kérdés
2 hét alatt úgy kikerekedett a hasam,hogy többen is észrevették. Vékony alkat vagyok alapból és csak a hasamra híztam. Mitől lehet? A terhesség sem kizárt,de 1 napja csináltam tesztet és az nem mutatta ki hogy terhes vagyok. 21 éves lány
2011. dec. 20. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
felfúvódás?
2011. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok felfújódva...:S
2011. dec. 20. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
akk lehet, hogy meg kell ismételni a tesztet. a reggeli vizelettel a legjobb. de ha még nem késett a menszeszed, akkor nem biztos, hogy kimutatja.
2011. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az első dolog, hogy a terhességi teszt nem mindíg mutat igazat,"fals negatív" is lehet.érdemes egyszerre 2-t venni és használni.a másik a falási rohamok.ami a csajoknál elő fordul rosszkedvtől is.
2011. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keress fel egy nőgyógyászt!


Főleg, ha nem vagy felfúvódva.


Csak a terhesség elején lesz pozitív a teszt, később változik a hcg szintje, és már negatívat fog mutatni.


VALAMILYEN orvost mindenképp keress fel, mert valami oka van, ha kikerekedtél.

2011. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2011. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt majd írd meg h fiú vagy lány :D
2011. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!