Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S. Yasminelle-t szedek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Yasminelle-t szedek, normális ez?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdtem el szedni a Yasminelle fogamzásgátló tablettát, ahogy a tájékoztatóban leírták a menstruációnak az 1. napján, ahogy elfogyott az 1. csomag meg is jött a menzeszem, elkezdtem szedni a 2. csomagot úgy ahogy kellett. A 22. napon kellett volna megjönnie, de már 2 napja késik. Normális ez? Valakivel fordult elő ilyen?
2011. dec. 19. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kellett volna megjönnie? Szünetben kell megjönnie. Akármelyik napon.
2011. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, 2 nap az még semmi.
2011. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem. Én pénteken szoktam abbahagyni a gyógyszer és általában kedden vagy szerdán jön meg. De volt hogy hétfőn de volt hogy csütörtökön.
2011. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az lenne a nem normális, ha az abbahagyás után egyből másnap megjön...
2011. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már nincs baj, ma megjött. Amúgy meg az első levél után rögtön megjött azért kezdtem el aggódni.
2011. dec. 20. 14:24
 6/11 anonim válasza:
én is ugyanigy vagyok.most 2.honapja szedem.most vagyok a 7napos szünet 2.napján és még nem jött meg.remélem nincs baj...
2012. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tuti nem lesz, mert nekem 3. nap jött meg :) Meg az tényleg nem baj ha egy kicsit késik. Ha vezetsz naptárt nézd meg h múlt hónapban mikor jött meg.. És lehet hogy az pár nappal odébb van még.. :)
2012. jan. 4. 12:09
 8/11 anonim válasza:
elözöleg a 2.napon jött meg.most vagyok a 3.napon és még mindig semmi....
2012. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is így vagyok vele. Hétfőn szedtem be az utolsó gyógyszert és ma se jött még meg. De közbe voltam a barátommal is és én is kezdek parázni. Bár állítólag ezen a 7 napon is védenie kellene.
2012. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nyugi csajok! Meg fog jönni! Én tudom :D Nekem is megjött pár napra rá... És a 7 nap alatt is védelmet nyújt, az tuti.
2012. jan. 8. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!