Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindig úgy érzem hogy meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig úgy érzem hogy meg akar jönni e mégsem. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Van egy 4 cm-es ciszta a bal petefészkemnél... ez lehet annak az oka,hogy nem jön meg, vagy késik a menszeszem?! Fájt ma a hasam, de nem jött meg mégsem...:/:/:/ barátommal nem védekezünk,de kiveszi a végén mindig.. eddig használtam farmatexet (fogamzásgátló kúp) de abbahagytam.
2011. dec. 18. 22:03
 1/6 anonim válasza:
szerintem meny orvoshoz ezzel
2011. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én akkor éreztem így mint te, amikor terhes voltam. Hasonló "alapossággal" védekeztünk akkor mint ti. Első körben csinálj egy terhességi tesztet. Utána az eredménytől függetlenül menj orvoshoz ha továbbra sem jön meg. A cisztáddal mit csinálnak?
2011. dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ahj...nem akarok terhes lenni de ez neked hanyadik hettol jött elő???? ez a hasfajas???
2011. dec. 19. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom már, régen volt:) De valahogy úgy nézett ki a dolog, hogy minden ugyanúgy történt mint amikor megjött volna. Feszült a mellem, fájdogált a hasam, még a derekam is (nekem az is szokott előtte). Minden pont úgy nézett ki mintha menstruálni készülnék, aztán hiába vártam. Bár én egy hét késés után csináltam tesztet. Még nagyon korai terhesség volt, utána én vérezgettem is időnként, és nem maradt meg a baba.
2011. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megjött a menszeszem :)))))
2011. dec. 19. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Függetlenül attól, hogy még nem igazán vágytam gyerekre, azért rosszul esett akkor. 27 vagyok, akkor 19 voltam.
2011. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!