Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy nőbe 1-2 nappal, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőbe 1-2 nappal, vagy pár órával, mielőtt megjönne neki beleélveznek, akkor utána megjön neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Most minden olyantól eltekintve, hogy aki gyereket akar sose ekkor csinálná meg hogy ez így megtörténjen, annak 0,000001% az esélye meg stb.., csak arra vagyok kíváncsi, hogy ha 1 nőbe sperma kerül(bármi is legyen ennek az oka) 1-2nappal vagy pár órával mielőtt megjönne neki, akkor majd fog-e menstruálni vagy sem?
2011. dec. 12. 22:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kedves Angel1992, ha elolvasod a leírásom 1. részét, akkor abban benne van, hogy ebben az esetben minden valóságtényezőtől eltekintünk, azaz NEM fontos hogy mit miért hogyan minek meg stb.,(az stb azt jelenti hogy s a többi, és ebben az összes többi kérdőszó benne van ami csak eszedbe jut)én CSAK a biológiai háttérre vagyok kíváncsi, semmi másra!!!
2011. dec. 13. 10:18
 12/20 anonim ***** válasza:
Biologiaban semmit nem lehet kizarni es semmi sem biztos. Gondolj csak a ketpeteju ikrekre. normal esetben egy petesejt erik meg egyszerre, ketpeteju ikreknel megis ketto. Lehet peteeres a menstruaciokor is. Kedves buta valaszado valahol elottem: te biztos vmi 14 eves vagy, aki osztja az eszt... Menstruciokor nem a petesejt urul. Az egy SEJT. Nem verezne tobb napig. A mehnyalkahartya lokodik le. Vicces, hogy olyanok osztanak itt szar tanacsokat akik meg a biologia alapjaival sincsenek tisztaban. Es a legrosszabb, hogy meg szexelnek is.
2011. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

nem, nem vagyok 14 éves, képzeld el.. de mensi közben h lenne már peteérés? magyarázd már el nekem? akkor válik le a méhfal és ürül ki a meg nem termékenyitett pete..


" Amennyiben a megtermékenyülés elmarad, vagyis a nő nem esik teherbe, a petesejt kilökődik, s létrejön a menstruáció. " - ez a kulcsmondata a szövegnek.



[link]

2011. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%

Menstruacio nem csak akkor jon letre, ha a megtermekenyitetlen pete kilokodik. Elmeletileg osszefugg, de nem feltetlen (elmeletileg 2peteju ikrek sem szulethetnenek, leven csak egy petesejt erhet egyszerre. De vannak!!), pl ha vki foggatlot szed, akkor peteeres nincs, de verzes megis van. Es valoban ritka, hogy pete erjen menzeszkor, DE ELOFORDULHAT!!! Siman megerhet 2 pete egy ciklus alatt. Kicsi az esely, de ez is megtortenhet. A sok hulye azt hiszi, hogy jaj, verzes alatt leget szexelni vedekezes nelkul, pont az ilyen emberek tanacsai miatt, mint te. Aztan meglepodnek, hogy je , terhes lettem, az ovszer szar, mert nem vedett rendesen.


Felolem akar 30 is lehetsz , de olyan hulyeseget mondtal, mint aki sosem olvasott utana bovebben a szex temanak.

2011. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
én nem tanácsoltam senkinek h szexeljen a mensi alatt, miről beszélsz? egyébként, ezt nekem orvos mondta, h annak amiről te beszélsz, az irodalmi adatok alapján 0,1 % az esélye. minden megtörténhet, az is, h kimegyek az utcára, rámesik egy tégla, és meghalok.. mégse rettegek otthon :) nem értem, h milyen jogon hülyézel le. a kérdésre válaszoltam. mert ha tetszik, ha nem, peteéréskor is csak 20 % az esély.
2011. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem tanacsoltad, persze tudom. Csak ide sok olya kis 13 eves tajekozatlan szexelni akaro jar , akik alapbol felelotlenek, hat meg ha olyanokat latnak leirva, hogy mensi alatt szabad a palya.
2011. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nem szabad a pálya. aki bevállalja, az az ő gondja, saját felelőssége. de az is tény h nem olyan egyszerű teherbeesni se. viszont az más tészta h én 21 évesen megszakitással meg pharmatex-szel védekezek, 18-19 évesen ez eszembe se jutott volna. de már felnőtt vagyok, tudom viselni az esetleges következményeket, akkor is, ha ez egy abortusz. ugyh ne engem mocskolj.. mindig leirom h ha tinikről van szó, akkor nem tabi, nem megszakitás, nem pharmatex, hanem gumi.. mert ők még nem tudnak úgy vigyázni..
2011. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ertem en, de ha azt latjak, hogy ilyen kicsi az esely, akkor kiprobaljak. Elvileg foggatlo mellett is csak 1% az esely, megis nem egy ember van, aki kovette az utasitasokat es teherbe esett megis. Keves az az 1% is, hanem esel bele, de ha igen, akkor nagyon sok.
2011. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
azt az 1 % -ot csak azért irják rá, h ne perelhessék.. mellesleg nem is csodálom h vkinek nem jó a fogamzasgatlo, mert az orvosok ki se vizsgaljak, csak ugy felirjak, én már megszivtam :S
2011. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bevált a tabletta, bár most épp nem szedem, mert nincs barátom, fölöslegesen meg én sem terhelem a szervezetem hormonokkal. 2 évig szedtem, nőtt a mellem, elmúltak a pattanásaim (előtte nagyon hajlamos voltam a pattanásosodásra), nem fájt a menzesz, és bár híztam is pár kilót, de az nem a gyógyszer hibája volt, hanem az enyém (érettségi, vizsgák, és én eszem, ha ideges vagyok). szóval az én tapasztalataim pozitívak. neked mi volt a negatív, hogyha nem túl intim kérdés?
2011. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!