Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első fog. Gátló szedésekor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első fog. Gátló szedésekor hosszú vérzés?

Figyelt kérdés
Most szedek először fogamzásgátlót (symicia) és menstruáció első napján vettem be az első szemet, azóta folyamatosan vérzek.. Nem erősen, csak barnázás inkább. Normális ez? Ha igen, meddig? Hallottam, hogy az első 2 hónap ilyen, általában.Van vkinek hasonló tapasztalata?
2011. nov. 28. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. A második levéllel általában elmúlik.
2011. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szu.zi válasza:

Szia!

Én is így voltam ezzel... Úgy tűnik nekem helyre állt!

Remélem Te is rendbe jössz! :)

2011. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem múlt hétfőn (Gestomix), a menstruációm, mint máskor is, elmúlt 3-4 nap alatt, de utána még 4-5 nap barnázás volt. Lekopogom, most úgy tűnik, elmúlt:) De van, akinek egy egész hónapon át tart:S
2011. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!