Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szeretkezés után, , kimosom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretkezés után, , kimosom magam, , maradhatok terhes?

Figyelt kérdés
az aktus után rögtön kimegyek és megmosakszom, 11 hónapos kisfiam még mindig szopizik éjjel is többször lehet ez egy fogamzásgátlási módszer? Mármint a mosakodás?
2011. nov. 28. 12:32
1 2
 1/19 DiMalto ***** válasza:
100%
szerintem kizárt h ez fogamzás gátlást helyettesítene...
2011. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
komolyan nem értem, hogy hogyan lehet ilyen sötét a témában valaki, akinek már gyereke is van...
2011. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

nem. egyáltalán nem megoldás. van ismerősöm, aki ugyancsak azt a néphitet vallotta, hogy amíg a gyerek szopik, addig nem lehet terhes. de lehetett....

a másik a kimosás. nem tudsz annyira alapos/mélyre ható lenni, hogy a milliliterenként 30-50milliónyi hímivarsejtet mind kimosd, "akik" már a kilövellés pillanatában nagyon közel lehetnek az áhított petéhez!

2011. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem véletlenül van gyereked :D
2011. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"szeretkezés után, , kimosom magam, , maradhatok terhes"


Ettől a mondattól annyira leépültem agyilag,hogy a következő mondat fogalmazódott meg bennem:

Attól függ,kit szopizik éjjelente a kisfiad...

2011. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja és persze,ha utána megmosod a száját,ő tuti nem marad terhes...
2011. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Atyaisten...
2011. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
ÁÁ bezombultam,miért,ó miért kattintottam a kérdésre???
2011. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ha zuhannyal csinálod, akkor még rá is segíthetsz, hogy minél magasabbra jussanak a hímivarsejtek.


Valamit azonban nem árt tisztázni: ez NEM fogamzásgátlási módszer. Erre még azok sem mondják azt, akik szerint a megszakítás fogamzásgátlás.


Minimum helyi spermicidet, kúpot vagy tablettát kéne használnod, ha tutira akartok menni, akkor gumit. Ha a spermicid mellett döntesz, ne felejtsd el elolvasni a használati útmutatót, hogy helyesen alkalmazd, és akkor viszont szigorúan tilos kimosni magad utána.

2011. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

akik bezombultak:

lehet, hogy a lány 16-17 éves, kicsit elmaradottabb környezetben él. akkor meg miért ne kellene segíteni neki tanáccsal? ő otthon/a környezetében ezt a "hatásos" módszert hallotta, feltette a kérdést, hogy igaz-e? szerintem még jókor, mielőtt a következő nem várt babája is kipottyanna belőle....

2011. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!