Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek milyen óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen óvszert használjak? Nagy dilemmában vagyok jelenleg evvel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
A méreteim : 17 cm és 4 cm. Tudnátok segíteni,hogy a megfelelő méretű és minőségű óvszert vásároljam meg ?:)
2011. nov. 27. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Diagnózis:


Feltünési viszketegség, csak szét akarja kürtölni mekkora farka van, mert pinát még sosem szúrt vele.

A jobb illetve bal végtagok nem minösülnek pinának!

2011. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zokniszörny ***** válasza:
Teljesen átlagos a méreted, bármelyik óvszer jó rá... azt ajánlom, hogy kísérletezz, mindenkinek más jön be. Neked kell kitapasztalnod, hogy melyik márka melyik típusa lesz a legjobb neked és a partnerednek. Én személy szerint a Masculant ajánlom, baráti az ára, de szerintem ugyanolyan minőségű, mint drágább testvérei. 3 éve használjuk a párommal, soha nem volt vele gond, és mindkettőnknek kellemes vele a szex.
2011. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Átlagos farkad van, így nyugodtan menj be egy átlagos drogériába az átlagos ponlchoz, és vedd meg az átlagos kotont. Durex az elit, Masculan is jó. Tapasztald ki, de nővel!

27F

2011. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ekkora pöcc.el nem mindegy mibe priccolsz bele? vagy neked szivárvány színű kellene vagy mi?
2011. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehetőleg olyat amit nem használtak még, és nem is lyukas :D mégis milyet kellene? -_-"
2011. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!