Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetnek terhességre utaló jelek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem terhességre utaló jeleket produkálok, de mégis félek kicsit. A héten nagyon fáradt voltam, éhes, és tegnap fájt a mellbimbóm az érintésre. ( a fáradtságot még megtudnám magyarázni magamnak mert vizsga időszakom van)

Amúgy az okom, amiért feltételezm, hogy terhesség is lehet a bajom, az, hogy kicit több mint 2 hete volt egy kis baleset. De nem is valószínű, hogy abból lenne bajom mert kevesebb mint 1% az esélye. De azért félek :S

PLS segítsetek


2011. nov. 24. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy terhességi tesztet.
2011. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az vagy.
2011. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha 2 hete volt, akkor a teszt kimutatná. Ott a válaszod, nem itt.
2011. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Komolyan terhes vagyok szerintetek????????

Vagy csak jól szórakoztok....

2011. nov. 24. 19:46
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat :)
2011. nov. 24. 19:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehetnek terhessegre utalo jelek!de valoban tesztet kellene csinalnod.mi nem tudjuk igy megallapitani sajnos.Lehet hogy csak hormon zavar vagy mas nyavaja.. a menstruacioddal minden rendben?
2011. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
remélem 4-es ikrek :D
2011. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A barátommal csak pettingeltünk....nem feküdtünk le, de lehet, hogy a spermából "oda" is kerülhetett(nem ujjazott meg vagy stb) ....és a menstruációm megvolt rendesen, 8 napig, 6 nappal a "baleset" után
2011. nov. 24. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy terhes.mennyire tartod valoszinunek hogy oda kerult a spermaja?ra elvezett a puncidra vagy miböl gondolod?nem hinnem hogy hogy az lennel...de csinaltass tesztet az a legbiztonsagosabb!
2011. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, rá...de csak részben és utánna meg is törölgettem magamat úgy, hogy látszólag száraz voltam. Szóval én sem gondolom a terehességet, de akkor is parázok :SS
2011. nov. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!