Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yadine vagy Yasminelle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yadine vagy Yasminelle?

Figyelt kérdés
Tudom, sok ehhez hasonló kérdés van fent, de nem találtam kielégítő választ. Szeretném, ha leírnátok a tapasztalataitokat! Igaz, hogy a Yasminelle csak "utánzat"? Persze végül az orvos véleménye a döntő, de így látatlanban kíváncsi vagyok a tiétekre is! Nem szedtem még fogamzásgátló tablettát, ha ez számít. L/18
2011. nov. 22. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A Yadine és a Yasminelle között annyi a különbség, hogy a Yadine magasabb hormontartalmú. Ugyanaz a gyártó is egyébként. A Yasminelle meg nem utánzat. Van egy csomó utánzata, amiket most vontak vissza jogi vita miatt.


Egyébként tök mindegy, más mit tapasztal. Attól, hogy mának bevált, neked mé lehet szar. És attól, hogy másnak szar volt, neked még lehet jó.


Ha minden áron tapasztalatra vagy kíváncsi: Bnőm ezt szedte, de abbahagyta, mert a béka segge alá csökkent a libidója. Egyáltalán nem volt már kedve a szexhez, így inkább visszatértek az óvszerhez a párjával.

2011. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és az időt amit igénybe vett, amíg leírtad, de ezt mind tudtam eddig is. Arra lettem volna kíváncsi, hogy milyen mellékhatásai lehetnek (ami a betegtájékoztatón esetleg nincs feltüntetve), illetve milyen gyakoriságban, stb. Azért még egyszer köszi.
2011. nov. 24. 16:38
 3/3 anonim válasza:
Ha jól tudom a Yadine-t kivonták a forgalomból, legalábbis én már nem tudtam megvenni, mert már nem lehetett kapni...én jelenleg Yasminelle-t szedek.
2011. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!