Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom az egyik ujjával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az egyik ujjával véletlenül hozzáért az ondós péniszéhez mielött fölrakta az óvszert. Mennyi az esélye hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
kérlek irjatok!
2008. márc. 21. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy milyen volt az óvszer. Mert van amelyiken van olyan anyag, ami megöli a spermiumokat. Emellet az is számít, hogy mikor van a peteérésed. Szerintem nincs nagy esély a teherbeesésre, de persze nem tudhatom biztosan...
2008. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magömlés után minden esetben alaposan tisztálkodnia kell ott a barátodnak, mielőtt újra óvszert húzna.

Tehát, ha nem ért volna a kezével hozzá véletlenül akkor is kockázatos lett volna.


Van esély rá, hogy teherbe estél.

2008. márc. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hm..uccsó válaszadó:és ha csak előváladékos volt a fiú pénisze akkor mi a helyzet???Nem biztos hogy már volt elötte valami.Gyorsan meg kellett volna mosni.Én tegnap használtam először a Pharmatex hüvelytablettát.Nagyon jól bevált agyilag,mert egyáltalán nem féltem attól,hogy teherbe eshetek,ha vélatlenül a barátom hozzányúl.Hát ha temékeny időszakodban vagy akkor sztem olyan 40%.Ha nem akkor kb. 8%.Azért írok ennyit,mert az én édesapám is küszködött velem:spermaszámlálásra kellett mennie vagy mire,mert nem volt meg a kellő számú spermiuma.Tehát ha azt nézzük kb 1 csepp óndóban 1000 spermium ficánkol,és a megtermékenyüléshez átlagosan 10 000 kell,akkor kicsi az esélye,mivel kevesebb mint 1 csepp óndó maradt az újján.


Használjatok valamilyen kiegészítő védekezést,hogy többé ne kelljen ezen törni magad.Üdv.:Bea

ui.:Szurkolok hogy ne legyen baba!

2008. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem pedig kevés az esélye h teherbeestél. Kevés a mennyisége, ovszer megöli a spermákat,és nem is löveltek ki. Bár kicsike eséyl mindg van... mert sose mondjuk h 100%
2008. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen nem zárható ki az esélye, de annyira minimális, hogy rettenetesen pechesnek kell ahhoz lenned, hogy enyittől terhes legyél.


Barátod vigyázzon legközelebb jobban.

2008. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!