Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az baj ha nem hiszek a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nem hiszek a fogamzásgátlomban? Olyan kicsi kis bogyo, ezért minden honapban félek, hogy nem jön meg, pedig szedem rendesen.

Figyelt kérdés
Tudom, h hülyeség,de mivan ha nem szivdoik fel rendesen,vagy rám nem ugy hat mint másra. Ti nem szoktatok ezen gondolkozni?
2008. márc. 21. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha nem úgy hatna ahogy kellene, akkor azt már észrevetted volna, mert úgy látszik, hogy pár hónapja szeded... (ha minden hónapban félsz). Nincs rá semmi okod, ha rendesen szeded, mem lehet semmi baj. Ne tévesszen meg, hogy kicsi, rengeteg hormon van benne, de pont elég. Ha nagyobb lenne több hormonnal, az csak rosszabb lenne. Ezek már nagyon modern bogyók, tuti felszívódnak rendesen.
2008. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
ha nem hiszek benne minek szeded? használjatok gumit sokkal biztonságosabb, mert az véd a betegségektöl is.
2008. márc. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Méghogy a gumi biztonságosabb....Na ne röhögtess!!!


Nem kell paráznod, hat rendesen a tabi! Ha most azzal van bajod, hogy kicsi, akkor gondolj bele, mekkora egy hímivarsejt..mégis baba lesz belőle! Hat rendesen, ne parázz, mert előbb-utóbb belebolondulsz!

2008. márc. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azzal van bajom,hogy kicsi,csak nehéz elképzelnem hogy megakadályozza,hogy teherbeessek. Gumit nem szerettem,mmindg nézni kell h ne szakadjon ki,meg a páromnak is jobb ha belémélvez. Én csak kiváncsi voltam,hogy ti teljesen megbiztok e a bogyotokban.
2008. márc. 22. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a 2. válaszadónak: se a gumi, se a fogamzásgátló tabletta nem ad neked 100%os védettséget, de a tabletta mégis biztonságosabb. a gumi kiszakadhat. a betegségekről annyit, hogy oan pasival kell csinálni, akinek biztos nincs semmi baja.
2008. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megbízhatsz a tablettában, nincs mitől félned. Én 4 éve szedem és semmi bajom! Úgy ahogy másnak sem! Hat rendesen, ne parázz! Így majd csak elmegy a kedved a szextől, ha folyton parázol, hogy teherbeeshetsz!A gumit én sem tartom megbízhatónak + lekell állni, meg utána rögtön szétugrani, tök lehangoló!

(3. válaszoló)

2008. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyi! Ha nem szívódna fel rendesen vagy nem passzolna a szervezetedhez, akkor gondokat okozna. Rendellenes vérezgetés, ilyesmi. Ha semmi rendkívülit nem tapasztalsz, szinte óramű pontosra beállítja a vérzésed, akkor tuti jól működik.
2008. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!