Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ajánlott egy 16évesnek fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlott egy 16évesnek fogamzásgátló gyógyszert szedni?

Figyelt kérdés
Most gondolom mindenki lenéz mert még csak 16 vagyok és ilyet kérdezek.
2011. nov. 15. 15:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, abban a korban mindenki össze-vissza menstrual, és nem a fogamzasgatlo a megoldas.. attol még nem fog megoldódni a gond, utana ugyis megintcsak rendszertelen lesz..
2011. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Choc_ice ***** válasza:

Kedves utolsó, de igen van hogy pont emiatt írja fel a nőgyógyász, ő meg már csak ért a dologhoz :)

én 17 éves korom óta szedek fogamzásgátlót, mert nálunk a gumi mindig kiszakadt lecsúszott ugyanúgy a durex, a lifestyle...stb nem akartam kockáztatni, sokkal biztonságosabban érzem magam a gyógyszerrel.Másrészt egy hosszú párkapcsolatban szerintem elfogadható, emellett a férfinek is jobb érzés gumi nélkül.

2011. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
igen, ért hozzá.. főleg, h hasból irja föl, és azért, mert ebből neki is jut a zsebébe.. ugyh erről ennyit..
2011. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
igen, jobb a pasinak, a nő meg szétcseszi a szervezetét.. én maradok a pharmatex+megszakitásnál.. de te ahogy akarod.. engem egyik se vizsgalt ki normalisan, csak ugy folirtak, azt csááá.. de nem is szednék, jobb igy tisztan, és természetesen :)
2011. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlott, de még mindig jobb, mint a megszakítás ('majd vigyázunk') meg a többi, aztán meg az abortusz, vagy idő előtti gyerek.

[link] (szerintem ez mindent elárul)


Én 18 évesen kezdtem el szendi (elsősorban azért mert rendszertelen volt a ciklusom), menstruálni 13 évesen kezdtem, 5 évig szedtem, fél éve hagytam abba, az elején voltak gondok, de az utóbbi 2-3 hónapba, mindig 32 napra jön meg. Nem volt vele gondom. A védettség jól jött. (és én hízni sem híztam tőle)

2011. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként a megszakításos közsülés számomra nem normális szex, a legjobb pillanatokban szétugrani, hááát, inkább gumi...
2011. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15%
de ha a megszakitást kombinaljuk naptármódszerrel, vagy pharmatex-szel akkor már egészen tuti :) tapasztalat :) de ezt csak a végső esetben.. mint mi.. udv!!!
2011. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
de 16 évesen ezt semmikeppen se ajanlanam!!
2011. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. nov. 16. 16:52
 20/25 zasarasa válasza:
100%
figy. komolykapcsinál a legeslegjobb a fogamzásgátlóóóó !!! :) legtöbb esetben nincs mellékhatása, ugyanis már tényleg nagyon jókat gyártanak... legjobb megoldás !!:)
2011. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!