Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sosem gondoltam volna hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem gondoltam volna hogy ilyet kell kiírnom de. Ugye nem?

Figyelt kérdés

mindig nagyon odafigyeltünk, fogamzásgátló+ óvszerrel védekeztünk az elejétől a végéig.

de most... lehet hülyeség de nagyon parázok :S

a 8. szem bogyónál elkezdtem antibiotikumot szedni. a 15. szemnél abbahagytam, a 16. szemet bevettem este és másnap voltunk együtt csak, először a hónapban. de a nagy hévben betette pár mpre gumi nélkül :'( nagyon hülyék voltunk. lehet hogy az antibiotikum az egy hét alatt kiütötte teljesen és valahogy most lehet hogy terhes leszek??


2011. okt. 23. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy terhes ez 100%. Barátnőmmel is rengetegszer csináltam gumi nélkül úgy hogy nem szedett fogamzásgátlót és Andráson meg Juditon kívül sosem lett belőle semmi komoly.
2011. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

andráson meg juditon kívül XD hát ez oltári :D

amúgy nem leszel terhes :) az előváladék akármilyen sok is, csak tartalmazHAT nemzőképes spermiumokat. de abból is nagyon keveset. szóval előváladéktól teherbeesni nem a fele, hanem sokkal kisebb az esélye ahhoz képest mintha beléd élvezne. na meg amúgy is foggátlót szedsz, ha beléd élvezne se lehetnél terhes. de ha elég peches vagy, akk lehetsz. de ennek tényleg nagyon kicsi az esélye. viszont örök érvényű igazság, nemtudom megfigyelted e már, mindig az szivja meg az egyetlen apró hibával aki amúgy rendes és sose hibázik. példa: rendszeres gyorshajtókat sose fényképezik le, egyszer siet valaki aki sose szokott szabálytalanul hajtani, egyből elkapják. bliccelés: egész évben bérlet nélkül utazók, mindig megússzák, aki vesz rendszeresen, egy nap nincs neki, rögtön ott az ellenőr!

szóval ha igy vesszük, mindig alaposan védekeztek, egyszer egy kis hiba, már terhes is vagy... de ne legyen így! :)

amúgy a tanulság: nem szabad félni a dolgoktól mert megtörténnek!! ha parázol hogy nehogy csak most legyen ott a rendőr, nehogy most legyen ellenőr, jaj csak nehogy terheslegyél, még a végén megtörténik!

2011. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!