Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem lehet baj, ugye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet baj, ugye?

Figyelt kérdés
Másfél éve szedem a tabit, soha semmi gondom nem volt vele. Most kihagytam véletlen kettőt, így 2 nappal később hagytam abba a szedését, tehát kb. 2 nappal később kéne megjönnie mint ahogy szokott. Ma kellett volna, de még mindig nem jött meg. 5 napja hagytam abba, vasárnap, hétfőn kell megint elkezdenem. Addig meg kéne jönnie. Félek, pedig tudom, hogy a barátom egész hónapban nem bennem ment el. És ennyi idő után már nincs peteérésem am sem, nemigaz? De vajon miért nem akar már megjönni ? :S Köszi a válaszokat 17/L
2011. okt. 21. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:

NEm értem, ha kihagytál két tablettát, akkor miért két nappal késöbb hagytad abba a szedését? Ugyanis ha kimarad valami miatt EGy tabletta, azt LEGKÉSÖBB 12 órán belül pótolni kell, hogy hatásos maradjon. (Az nem megoldás, hogy a kimaradtakat a végén még beszeded - akkor nem ér semmit). Ilyenkor már - kiegészitö védekezési módot kell alkalmazni. (A megszakitás NEM védekezés, jóformán semmi sem ér)

Ha valaki nem rendesen szedi a tablettát, akkor akár azonnal is lehet peteérése, a gyógyszer csak addig gátolja, amig RENDESEN szedik.

Ebböl következik, hogy lehetsz terhes, de nem nagyon valószinü.


Viszont MIELÖTT szexelsz, nem ártana, ha rendesen elolvasnád a betegtájékoztatót és aszerint szedni a fogamzásgátlót.

2011. okt. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ozsi987 ***** válasza:
Az lenne a legtisztább, ha elmennél egy dokihoz. Mielőtt teljesen összezavarod a hormonjaidat. Meg egy teszt se ártana, csak hogy addig se egyen az ideg. Máskor próbálj jobban figyelni. Esetleg később ha babát szeretnél, lehetnek következményei, ha össze-vissza szeded a hormon tartalmú bogyót...
2011. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!